2737
2739

امروز بردم واکسن شیش ماهگیشو زدم، 

دمه رو میشه، خیلی خوش خنده است، دست دراز میکنه سمت همه چیز، با چشمش همه چیزو دنبال میکنه، اما هنوز نمیتونه بشینه، هیچ چی مثل، د، به، با نمیگه 

هر قدرم باهاش کار میکنم فقط نگام میکنه میخنده😑😑

مرکز بهداشت گفت اگه تا دو هفته دیگه اینارو نگفت باز بیارش😣😣

نگران شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر من ۳ سالو ۴ ماهشه تازه داره کلمه میگه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

ببرمتخصص اطفال ولی همه ی ایناکه گفتی طبیعیه شوهرمن یک سال ونیمش بودراه افتادالانم طوریش نیست

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
2738

من یه خواهرزاده ۱۰ ماهه دارم تازه میتونه بشینه و ۳ تا کلمه فقط میتونه بگه

زوده هنوز اسی عجله نکن

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بی‌خیال همه این نگرانی ها رو گذروندیم 

پسر من ده ماهش بود دندون در اورد 

خانواده م نگو نذر کردن دندون دربیاره 😂😂😂

بعد تولدش راه رفت 

نزدیک تولدش تازه چهار دست و پا می فت 

2706