2733
2734

من ۵ساله تو به شهر غریب دور از خانواده ام هستم ...خانواده ی شوهرم مادرشوهر و پدر شوهر همه جا عید دیدنی میرن خونه ما نمیان از اول اینجوری بودن ک..ون داماداشون رو میلیسن(اصلا هم داماداشون خوب نیس کلی زحمت میدن هم دختراشون هم داماداشون )اما من و شوهرم که اصلا زحمت نمی‌دیم ناراحتی هم خونه ی ما انداختن ...

خلاصه دوماه بعد میرم برای همیشه برای زندگی به شهر مادرم اینا ...

اما واقعا تعجب میکنم از این رفتار ها ..

دختراش و داماداش کلی زحمت میدن اما مایی که اصلا یه بار هم زحمت ندادیم بهشون اینجوری رفتار میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میفهممت مادر شوهرم همیشه میگه تو مثل دخترمی 

یهو میگه  من برای عاقبت بخیری دخترام دعا کردم تو هم از مادرخدابیامرزت  بخواه برات دعا کنه 

اگر منم مثل دخترتم خوب دعا کن سنگ به خدا زده میشه 

خونه ما اومد یک هفته بود گفتم برید دوش بگیرید گفت نه من فقط حمام خونه خودم هر جای نمیرم 

دو روز بعد رفته بود خونه دخترش حمام 

خونه من هرجای هست 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2740
دقیقا تعجب میکنم شوهر من اینقدر خوبه خودم ذره ای زحمت ندادم اما داماداش که کلا بی ادب هستن رفتار هم ...

سعی کن خوبی نکنی میبینی ک توجه شون زیاد میشه 

انسان شیر نپخته خورده بعید نیست اینجوری باشه 

شما مگه به چشم مادری بهشون‌ نگاه میکنید ؟

خانواده ی همسر ، اسمش روشه . خانواده ی عروس و داماد نیست 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree