2737
2739
عنوان

دوران نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 27 پست
من ۹ ماه میشه خب اینطوریه ک پشت سر هم پیشش باشم نکه دوس نداشته باشه اما یجورایی تکراریه من خدم دیر ب ...

بهش میگی چون خودت تمایل نداری واسه همین دیر میام یا نمیگی؟

هنوز نامزدی پس درسته ولی ادم‌فقط یبار تو کل عمرش نامزد میشه دیگه بهترش اینه هر دو لذت ببرن از این ...

والا من بارها امتحان کردم این دوریه باعث شد بهتر بشه رابطمون

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توام مثل منی پس گیر افتادیم من از الان غصه بعد ازدواجو میخورم الان دیر میبینم مشکلی نیست ولی بعد ا ...

ازدواج ک کلا فرق می‌کنه با نامزدی دوران نامزدی خب جدا هستیم هر کدوم تو خونه خدمونیم ازدواج مشترک میشه هر روز همو میبینیم 

خواهر کوچیکه آنجلینا جولی .کاربری از ۸ فروردین ۱۴۰۳ متعلق ب اینجانب می‌باشد و تا قبل از آن مربوط به من نیست. 
والا من بارها امتحان کردم این دوریه باعث شد بهتر بشه رابطمون

منم امتحان کردم که هر چقد دیر ببینمش بهتره

اوایل بهش میگفتم چرا دو روز اولو که باهمیم روز سوم دیگه نمیخوای باهم باشیم دیدم هی زبونشو چرخوند که نه اشتباه فک‌میکنی‌ یا حرفای دیگه

2728
منم امتحان کردم که هر چقد دیر ببینمش بهتره اوایل بهش میگفتم چرا دو روز اولو که باهمیم روز سوم دیگه ...

اینو ازش بپرس چون نامزد من هیچ وقت نمیگه دوس‌ندارم ببینمت برای خدم یجوری تکراری میشه میگم دیر ب دیر برم بهتره  وگرنه اون میگه هرروز بیا سرکارم خدم نمیرم‌ تو خدت ببین علت چیه

ازدواج ک کلا فرق می‌کنه با نامزدی دوران نامزدی خب جدا هستیم هر کدوم تو خونه خدمونیم ازدواج مشترک میش ...

کار ما بعد عروسی شروع میشه 

بعضی وقتا میگم کاش کارش یجور بود که هفته ای یه بار میومد خونه چون‌هر روز منو‌ ببینه ازم زده میشه

کار ما بعد عروسی شروع میشه  بعضی وقتا میگم کاش کارش یجور بود که هفته ای یه بار میومد خونه چون‌ ...

ینی چی خب تو دیر ب دیر ب دیدنش برو

اینو ازش بپرس چون نامزد من هیچ وقت نمیگه دوس‌ندارم ببینمت برای خدم یجوری تکراری میشه میگم دیر ب دیر ...

نامزد منم نگفته که ولی از رفتارش میفهمم اینکه هر روز منو ببینه‌ دلشو میزنم

2740
نامزد منم نگفته که ولی از رفتارش میفهمم اینکه هر روز منو ببینه‌ دلشو میزنم

اره خب کم‌تر بریم بهتره عزیزم