2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یامودبانه ولی جوری که تاته بسوزه والبته باسیاست جوابشومیدم یاجمعوترک میکنم

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2731
2740

بازم تواینستا دیدم میگفت ازپایین به بالانگاهشون کنیدوگوشه لبتونوببرین بالامثل پوزخندخودطرف حالش بدمیشه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
من تو گروهی تحقیر شدم و چند ماه هنوز عذاب میکشم اونجا نیستم دیگه ولی خاطراتش فراموش نمیشه😔😔🤕🤕

منم قبلااین اشتباهوزیادکردم توسط همکلاسیام تحقیرمیشدموجواب نمیدادم حقیقتا خودم حالم بدمیشدالان تاخودشون تموم نکنن منم تموم نمیکنم انقدرجواب میدم تاخستشه

منم قبلااین اشتباهوزیادکردم توسط همکلاسیام تحقیرمیشدموجواب نمیدادم حقیقتا خودم حالم بدمیشدالان تاخود ...

الان دیگه یاد گرفتم اصن رفتن من داخل اون گروه مجازی اشتباه بود وای چه حرفایی زدن وای نگم برات تحقیر شدن را

الان دیگه یاد گرفتم اصن رفتن من داخل اون گروه مجازی اشتباه بود وای چه حرفایی زدن وای نگم برات تحقیر ...

ای کاش انقدرمیگفتی یدفعه لف میدادی🥲البته تجربه شده برات 

2706