2737
2734
عنوان

همسرم به من توجه نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 35 پست

بعد من بدبخت از خودم می‌گذرم ک شوهرم اذیت نشه آخر کارم زبونش سه متره کارت حقوقم دستشه یه تشکرم نمیکنه صب تا شب زحمت میکشم

لطفا برا حل شدن مشکلاتم صلوات بفرستید خیلی شرایط بدی دارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دنیا برعکس شده. چرا واقعا آدمهایی که نصیب هم میشن لین شکلین؟

مثلا زن داره خودشو خفه میکنه سفره رنگین خونه زندگی تمیز و .... نهایت تلاشش را میکنه برای زندگیشون مرد اصلا متوجه نیست و اما این کاربر مرد برای یک سفره افطار این شکلی گله میکنه. خدایا چرا واقعا؟؟؟؟؟؟

بعضی خانوما این حرکت هارو خیلی لاکچری میدونن فک میکنن محبت کنن ارزششون پایین میاد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
2742
عه میخای گریه کنی گریه کن بیتربیت.. 

چرا ؟؟؟؟ چی شده؟

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2740
دنیا برعکس شده. چرا واقعا آدمهایی که نصیب هم میشن لین شکلین؟ مثلا زن داره خودشو خفه میکنه سفره رنگی ...

به خدا الان پاشدم خودم دو تا تخم مرغ اب پز کردم 

دوست گرامی من تقاضای راه حل کردم لطفا اگه نمیتونید کمک کنید نمک نپاشید 

وا 😐😂خب نباید ب نام می‌زدی برادر من 

منم ۱۰ ساله ازدواج کردم قطعا میفهمم 

شاید پشتش گرم شده ک بنامشع زورش زیاد شدع

یه روز خوب میاد،ولی ما عادت کردیم به شب...
دنیا برعکس شده. چرا واقعا آدمهایی که نصیب هم میشن لین شکلین؟ مثلا زن داره خودشو خفه میکنه سفره رنگی ...

چون عقل همه شده چشمشون

چون با نگاه کردن به ظاهر و تجملات برای انتخاب همسر تصمیم می‌گیرند

چون همه چیز شده بزک و دوزک 

نجابت و اصالت و حیا ازبین رفته

2706