2733
2739

مردک هوسباز . رفته بود تو یه کانال تلگرامی.صیغه یابی.. دونه دونه کلیپارو باز میکرد مثلا خانمه میگفت ندا هستم ۲۰ سالمه خونه دارم یه مرد... میخوام... این صدا رو کاملا بلند کرده بود پرو

من دوبار تذکر دادم گفتم بس کن. گوش نداد داشتم سیب زمینی خلالی میکردم تو دلم گفتم به درک  خودش چند دقیقه دیگه تمومش میکنه... آغاا من هی چیزی نگفتمو نگفتم دیدم اون بیخیال بشو نبود  کاسه سیب زمینی رو شوت کردم سمتش .قصدم نبود بزنم بهش اما شانس کاسه خورد به پیشونیش🤣 اونم پاشد که بزنتم منم با اخم زل زدم تو تخم چشماش گفتم هر کار دلت میخواد بکن😠 اونم دیگه فکر کنم ترسید نیومد سمتم .اما صندلی پلاستیکیه بچمو شوت کرد سمتم منم غرورم اجازه نداد جاخالی بدم🥲 خورد به بازوم.حق داشتم یا نه؟

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عه تویی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

حقیقتا خنده نداشت حیف اون بچه با اون زندگی 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
2740

مثل اون انوش تو فیلم رحمان ۱۴۰۰ میگه زل زدم تو تخم چشماش

مدتـِ زیادی گذشتـ تا بفهممـ تنها کسـے که میتونـہ کاملم‌کنـہ خودمـ هستم؛ فقط خودم، خودمـ نقطه ی آغاز و پایانـ هر چیزی بودمـ..!🌱                 شکست وجود نداره، یا میبرے یا یاد میگیرے چطور ببرے!️.                                                      آقایون سایت نه درخواست دوستی بدید،نه بیاید به تاپیکم چون قهوه ای رنگتون میکنم نه لایکم کنید با تشکر.                        
2706