2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی میگی عکس چیزی که تحویل گرفتم یعنی لباسی که الان پیشته و از تو خونه عکسشو گرفتی نه اینکه بری تو ...

نمیخواستم از خودم عکس بذارم عکس ماله من با دمی یکی هس من میگم مدل و طرح اشتباه فرستادن برلی شما چه فرقی داره تن چه کسی باشه

2742
نمیخواستم از خودم عکس بذارم عکس ماله من با دمی یکی هس من میگم مدل و طرح اشتباه فرستادن برلی شما چه ف ...

من گفتم عکس لباس بده نگفتم تنت کن 😐

در حال تلاش واسه رسیدن به هدفم   اگه دوست داشتی میتونی یه صلوات واسه رسیدن به هدفم و برای سلامتی پدر و مادرم و خانوادم واسم بفرستی و خوشحالم کنی . ممنون   ❤️💙
من در نورد طرح و مدل اشتباهشون حرف میزنم چه فرقی داره . دنبال زیر بعل ماری

باید اول تاپیک مینوشتی در مورد چیزی که میخوای بگی نه اینکه مردم رو به اشتباه بندازی

در حال تلاش واسه رسیدن به هدفم   اگه دوست داشتی میتونی یه صلوات واسه رسیدن به هدفم و برای سلامتی پدر و مادرم و خانوادم واسم بفرستی و خوشحالم کنی . ممنون   ❤️💙

حالا اگه ناراحت شدی ببخشید 

2740