2737
2739
اره نیم رخ قوز داره استخونیه دوستم میگفت این استخونیا عمل میکنن خ خوب میشه آره ؟

اره استخونیه اگه بکن ببین من قوز داشتم ولی سرش گرد و گوشتی و پهن بود دماغم الان نوک دماغم باز خیلییی کوچیک نشده اگه کلش استخونی باشه عالییییی درمیاد

اگه قوز نداره بد نیس که الکی خودتو چیز نکن. اگه قوز داره عین بینی منه 

قوز داره آخه

راستی اسی وقتی عمل کردی حس بویایی و لامسه نوک بینیت اینا تغییر کرد؟ خطرناکه عمل بینی یا نه؟ من خیلی میترسم از یه سوزن چه برسه عمل😑😑😑

کاش خدا همینطوری که واسه صورت بقیه وقت گذاشته واسه مام میذاشت 

هعییی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو میتونی یه تغییری تو ابر‌وهات بدی یا اکستنشن مژه انجام بدی چون بعد از بینی چشم و ابرو هستن که خیلی ...

ابروهامو فیبروز کردم ولی زشت شده ته ابروهامو گرد کرده چی بگممم من به این ارایشگر... 

2731
صورتم ولی بیضی طوره کوتاه بشه بهتر میشه؟ من بیشتر اینش که قوز داره رو مخمه  نیمه فانتزی دوست د ...

اره فرم صورتت تقریبا مثل خودمه

فانتزی تیپ بینی و قدش کوتاه تر از نیمه فانتزیه و کامل سربالاست (بینی پایک نداره) ولی نیمه فانتزی برعکسه و قدش متوسطه و بجاش قوس بیشتری داره بینی

من خودم فانتزی و بیشتر دوست دارم حداقل خیالت راحته چندسال دیگه اگه بینیت تغییر کرد نوکش افتاده نمیشه منظورم طی سالهاست

باز ببین سلیقه خودت کدوم یکیه و از دکترت بعدا بپرس کدوم بیشتر بهت میاد ولی بهش تاکید کن نوکش و درحدی ببره بالا که بعدا نیوفته بینیت

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
قوز داره آخه راستی اسی وقتی عمل کردی حس بویایی و لامسه نوک بینیت اینا تغییر کرد؟ خطرناکه عمل بینی ی ...

نهههههه ببین اسون ترین عمل ممکنه اصلا درد و اینا و خطر نداره هیچچچ حسی هم از دس ندادم البته منو طبیعی عمل کرده شاید فانتزی بود حسم و اینا دچار مشکل میشد😂اره والا کاش وقت میذاشت من بینی رم عمل کردم دیدم فایده نداره از بیس خرابه

ابروهامو فیبروز کردم ولی زشت شده ته ابروهامو گرد کرده چی بگممم من به این ارایشگر... 

ای بابا..

من میخوام بعدا انتهای ابروهامو با نخ لیفت کنم

ابروم و حالت چشمام کشیدست ولی دم ابروم یکم حالتش رو به پایینه دوست دارم کامل صاف و حالت کاردی طور بشه

فقط خداکنه تغییر مدنظرم اعمال بشه😅😄

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋
2740
ای بابا.. من میخوام بعدا انتهای ابروهامو با نخ لیفت کنم ابروم و حالت چشمام کشیدست ولی دم ابروم یکم ...

اخ مال منم هلالیه مگه میشه همچین کاریش کرد؟ خسته شدم از حالت گردش

قربونت ببین این بینی خودمه

ایراداتش قشنگ برطرف شده ولی طبیعی عمل شده درسته؟ خودت طبیعی خواستی یا سلیقه دکتره

دقیقا،منم بعد عمل بینی بهتر شدم ولی خوشگل نشدم فقط سنم پایین تر نشون میده و وقتی دوربین جلو گوشی باز میشه یهو وحشت نمیکنم😂

البته یکی از دوستامم قیافش خوب نبود با عمل بینی خیلی تغییر کرد بعد خودش گفت ژل لب و گونه و فک هم زده ولی همه فکر میکردن فقط بخاطر عمل بینی تغییر کرده تا وقتی که خودش لو داد

...
باشه صب کن بینیمو بزارم ولی بدون قیافه ام تغییری نکرده فقط بینی ام کوچیک شده همونم 

من که اینقدر ناراحتم ظهرم تاپیک زدم دماغم هنوز دوماه نیست عمل کردم افتاده است نوک چقدم به دکتر تاکید کردم برام مهم سربالا باشه افتاده نمیخوااااام آخر اون نشدکه خواستم فقطم گفت یه ماه چسب بزن شایدم برا همین بود افتاده شد

2706