2737
2734
نودل یبار خریدم پختم ریختم بیرون 😂

وای منم

یه ایرانی یه خارجی دوتاش مزشون گند بود

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
خورشت مرغ که توش گوجه سبز و یه سری سبزیجات معطر بود. شایدم من بد درست کردم مزه تلخ و شور و کوفت میدا ...

ماشمالیایه خورشت گوجه سبزداریم عالیه مرغ ندارهپس یه چیزدیگه خوردی خورشت مانبود

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
با گوجه سبز خورشت درست کردم🤢🤢

ایییی 🥲🥲🥲🥲

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .
2738
من بدم میاد کلی خریده بودم چند سال پیش نمیدونستم چجوری بخورم گرونم خریدم خارجیش بود. یه عالمه خریدم ...

اسموتی  با ماست یونانی درست میکردی

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
انبه خیلی بدم میاد

منم!فقط دسر و ابمیوه ایناشو دوست دارم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
تنها خردینش؟

ن گفتن لیمو بزنید خوب میشه نمیدونم فلان سس بزنید   .. قاطی ابمیوه کنید.   هر کاری کردم عق زدم  نشد بخورم . خیلی خریده بودیم به مامانم گیر دادم و تعریف کردم انقدر از اواکادو و خواصش کلی خریده بودیم

فقط مامانم👩‍👧فرشته زميني
وای منم یه ایرانی یه خارجی دوتاش مزشون گند بود

مزه خمیر مونده میده 😐😐🤦‍♀️

من اگر نیکم و بد تو برو خود را باش ... هر چه انسان تر باشی زخم ها عمیق تر خواهد بود ... هر چه بیشتر دوست بداریم بیشتر  غصه خواهیم داشت... نمیدانم چرا هرگز جسد انهایی که میگفتند بی تو میمیرم پیدا نشد ... اینجا در دنیایی من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند دیگر گوسفند نمی درند به نی چوپان دل می سپارندو گریه میکنند.. گاهی رد بعضی از زخم ها باید توی وجودت بمونه تا دوباره تکرارش نکنی🥀🥀  .

یادم نیست ولی قرص زینک خیلی طعم و بوی افتضاحی داره ولی متاسفانه مجبورم استفاده کنم😑

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
وایییی اصلا حالت تهوع میگیرم حتی بهش فکر میکنم😂😂

وای باورت نمیشه که می میرم برا نارگیل 

خودش ...شیرینیش ...شکلاتش😅😅

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             
2706