2752
2734
اگه بدونی چقدر خواص داره  پدرشوهرم اینا میرن از نزدیک مرز با الاغ میرن میگردن پیدا میکنن میارن ...

شاید اینطوری بشه راحت تر مصرف کرد 

خیلیییی بده همینجوریش بخدا . انگار مزه یچیز گندیده میده 😬 بعد خشک هم نیست یه حالت خمیری داره 

نمیشه بگم ۱۸+😱😱

حواستون هست استارتر اقا هستن؟   تازه اقا هم نباشن این مسائل ممنوعه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای باورت نمیشه که می میرم برا نارگیل  خودش ...شیرینیش ...شکلاتش😅😅

جالبه من دوست ندارم اصلا😂😂

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
دلت میاد؟ اون طعم تکرار نشدنیه    

نمیدونم من چرا انقدر از این میوه بدم میاد😂😂

از انبه ام بدم میاد حتی😂😂🤦‍♀️

این حقایق هستند که آدم‌ها را از هم دور می‌کنند ، نه دروغ ! وگرنه ما دروغ می‌گوییم که نزدیک باقی بمانیم ! آدم‌ها یک‌بار عمیقاً عاشق می‌شوند، چون فقط یک‌بار نمی‌ترسند که همه چیز خود را از دست بدهند؛ امّا بعد از همان یک‌بار، ترس‌ها آن‌قدر عمیق می‌شوند که عشق، دیگر دور می‌ایستد ...
2731
دیگه واضح تر بگم تعلیق میشم عزیزم😐

اخه بعیده از کسی که عکس حرم میذاره رو پروفایلش

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
وا خوبه اسم نبردم حالا😐😂

ولی یه چیزی  بهت میگم  نه نگو 

خیلی بی ادبی 

مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است 
ی سوپی بود دوستم درست کرده بود مزه استفراغ میداد نمیدونم سوپ چی بود ولی حالم بهم خورد

فکر کنم  سوپ  شیر با پیاز بود  منم  یه بار درست کردم  وایی دقیقا  مزه استفراغ

مرگ بر اسرائیل. 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸سیعلمو الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون🖤به زودی ستمگران خواهند دانست چگونه به کیفرگاه و دوزخ بازگشت می کنند... این وعده خداوند است 
اخه بعیده از کسی که عکس حرم میذاره رو پروفایلش

اولن ک من اول ندیدم ک کسی ک این تاپیکو زده اقاست فک کردم زنه بعدم این همه شوخی زشت اینجا میکنن فقط شما مال منو دیدی عجبا 😐😐😐😐

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁
اولن ک من اول ندیدم ک کسی ک این تاپیکو زده اقاست فک کردم زنه بعدم این همه شوخی زشت اینجا میکنن فقط ش ...

اخه شما جز اولین کامنتا بودی

بعدا مذهبی ها رفتاراشون نباید انقدر سبک باشه که پشتش حرف دربیاد 

البته من منظوری نداشتما ولی خب سایت عمومیه حداقل پروفایلتونو بردارید حرمت داره

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟
اخه شما جز اولین کامنتا بودی بعدا مذهبی ها رفتاراشون نباید انقدر سبک باشه که پشتش حرف دربیاد  ...

خودم میدونم حرمت چیه عزیزم نمیخاد درس اخلاق بدی😐

دختری که عاشق تاپیک های ترسناکه هرجا تاپیک ترسناک دیدین منم تگ کنین لطفا😉😉😁😁
2706