2733
2734
عنوان

از ازدواج کردن میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 309 بازدید | 46 پست
تعهد خیلی قشنگه....یعنی مال تو ام و تو هم مال منی و بس.... من خیلی این بعد ازدواجو دوس دارم و بخاطر ...

تعبیر شما از تعهد مانی رخ میده ک علاقه و عشقی شکل بگیره 

من احساس میکنم تا این علاقه نباشه تعهدی شکل نمگیره

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
من کاری به طرف مقابلم ندارما اما از خودم میترسم ک خیانت نبینم یا خدایی نکرده خیانت نکنم از بس ادم دی ...

والا یه چیزی رو بگم

از نظر خودم تنها مجردی بهترین چیز هر آدمیه

اونقدر آدم مسموم و به درد نخورد دیدیم

میگم هر کی آزدواج کنه صد در صد پشیمان میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پدرم خیلی سخت گیری میکنه  مادرم ازدواجیه خودم دوست دارم مستقل بشم و زندگی مجردی داشته باشم ب ...

اهوم 

خب مهم نظر توعه نه اونا که برای اینده خودت چه تصمیمی گرفته باشی و پاشم بمونی نکه با یه پیشنهاد ازدواج بلغزی 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2742
الان من بگم عشق وجود نداره یسری ها میان گارد میگیرن  اقا ول کنین این چیز ها رو خداروشکر عقل دا ...

من خودم به شخص عشق واقعی و تجربه کردم برحسب همون عشق نافرجام میگم نمیتونم ب کسی متعهد بشم

اما خیلیارو دیدم با چندسال زندگی خیانت کردن و خیانت دیدن

حال بحران زده ام،معجزه میخواهد و بس..🥺 اون پایین درمورد خودم گفتم:)زنده‌ام؛ هرچه زدی تیغ به شریان نرسید!یک جابہ‌کنارِتو،اَرزد‌بہ‌جَهان‌با‌غِیر...🔥-هوشنگ ابتهاج به نظر همدیگه احترام بزاریم قرار نیست چون هم نظر نیستیم دشمن هم باشیم که🤌🏼🚶🏻‍♀️ میشه منو مهمون یه صلوات کنید؟😍💋من همون راحیل ۳۱۳۰ هستم که با کراشمم. نی نی سایت و مورد عنایت قرار دادممم دعا کنید بهم هم برسیمم 😌انسانی خوندم ولی عاشق پزشکیم نمیدونم کی ولی یه روزی منم پزشک میشم عاشق405 صفر از نوع سفیدمممم بلاخره میخرمشش  
نیاز عاطفی و بدنی چی میشه؟ مجردیم فقدان خودشو داره

درسته نباید نیاز هر آدمی رو سرکوب کنی

باید درست و سالم انجام بشه

ولی ازدواج سخته سخت

من ک خودم به هیچکی اعتماد ندارم

حتی سایه خودم

من خودم به شخص عشق واقعی و تجربه کردم برحسب همون عشق نافرجام میگم نمیتونم ب کسی متعهد بشم اما خیلیا ...

پس کسی ک قبلا عشق واقعی رو تجربه کرده

انتظار عشق بعدی نباید باشه

2740
والا یه چیزی رو بگم از نظر خودم تنها مجردی بهترین چیز هر آدمیه اونقدر آدم مسموم و به درد نخورد دید ...

منم خیلی زندگی مستقل رو دوست دارم 

دوست دارم وقتی از همه نظر ب بلوغ رسیدم ازدواج کنم

اما تجربه ای زندگی مستقل داشته باشممم

درسته نباید نیاز هر آدمی رو سرکوب کنی باید درست و سالم انجام بشه ولی ازدواج سخته سخت من ک خودم به ...

اعتماد نکنی زجر میکشی....اعتماد کن....دردش از ضرر احتمالی اعتماد بیشترخ

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
خب کی گفته با کسی که نمی پسندی ازدواج کنی....

خانوادم نپذیرفتن:/

من خودم به شخص عشق واقعی و تجربه کردم برحسب همون عشق نافرجام میگم نمیتونم ب کسی متعهد بشم اما خیلیا ...

اره خب الان این مسایل خیلی رایج شده 

ولی بنظر من شما اصلا سنی نداری که بخوایی به این مسایل فکر کنی 

اول باید سعی کنی خودتو بکشی بالا از هر نظر که انشالله بموقعش یک ادم نجیب سر راهتون قرار میگیره 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
منم خیلی زندگی مستقل رو دوست دارم  دوست دارم وقتی از همه نظر ب بلوغ رسیدم ازدواج کنم اما تجرب ...

حتی به بلوغ همه هم رسیده باشی

تنها در ازدواج "شناخت آدم ها" مهمه

آدم ها کامل نیستن

ولی بشناسی و اخلاق و رفتارش بتونی باهاش کنار بیایی یا نه 

مهمه

اهوم  خب مهم نظر توعه نه اونا که برای اینده خودت چه تصمیمی گرفته باشی و پاشم بمونی نکه با یه پ ...

متاسفانه جو جایی ک زندگی میکنم اینجوریه دخترها قید ازدواج با ادمی ک دوست دارنو میزنن چرا چون خانوادشون نپسندیدن

2706