2737
2739

واااای قرار بود برم حرص  نیمچه نامزد  سابقمو و برم دربیارم 

(دوست بودیم  صیغه هم خونده بودیم  اما به کسی نگفته بودیم   خواستیم محرم بشیم سر اخر به خاطر پول ول کرد رفت )   اگر تاپیکای قبلیمم خونده باشین میدونین که ایشون با من بهم زدن حتی توضیح ندادن بلاک شدم و  اقوام زنگ زدن  گفتن که زن گرفته اندددد 😅😂

اما کماکان میشنیدم خانواده و فامیلاشون  پیگیر منن ببینم چیکار میکنم حالم خوبه یا بد 

خلاصه من بعد دیدن خیانتش روانی شدم واقعا حالم بد شد تاااا الان که یکم  بهترم 

فردا نذر  غذا داریم تو مسجد میخوایم عدس پلو نذری بدیم همه خانواده اونا هم میان با اقوامشون ( هم محله ای هستیم )  حالا میخوام حسابیییی به خودم برسم برم خودمو خوشحال نشون بدم  ضمنا میخوام با دوستم برم دوستمم دشمن خونیه خانواده ایناس 

بگین وقتی دیدمشون چه ری اکشنی نشون بدم 

ادمایی هستن که فک میکنن همه به اونا حسادت میکنن میترسم خودمو بگیرم بگن حسودی میکنه 

دلم میخواد برم باهاشون گرم بگیرم سلام علیک داشته باشم موقع نذری پخش کردن هم   نیشم شل باشه و به زن اکسم بگم بفرمایین اجی 

یعنی قشنگ میترکن مطمئنم 😅😂

کارم خوبه؟!؟؟ 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱

خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چه بچگانه آجي ديگه چيه؟؟ شما مگه دختر مجرد نيستي براي صيغه فك كنم اجازه ي پدر ميخواد

عزیزم میگم بودیم الان نیستیم 😅

من سنکین رنکین میپسندم نه نیش باز ی جوری ک پشمم نیستین

اخه میگن حسودی کرده زیااادی از این حرفا میگن