2733
2734
خب شاید اخلاق تو خوب نیست که خوشش نمیاد باهات حرف بزنه وگرنه اگر خودش مشکل داشت که با همه خوب نبود، ...

آخه بقیه افراد با من خیلی خوبن و منم باهاشون خوبم

تا حالا جز احترام چیزی از من ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با شوهرم کلی خوش و بش داره ، جلو من مثل برج زهر مار هست  هر چقدر تحویلش گرفتم بی محلی می‌کنه ، ...

عزیزم من عروس سومم کاش مث جاری تو بودم با اون دوتا حاری بززگه البتخ اخلاق شما رو نمیدونم 

عاشق کشورم ایران عزیزم هستم🌹
2731
با همه فامیل گرم میگیره با من فقط در حد سلام 

مثل خواهرشوهر من بدون هیچ دعوا و بحث تاحالا با هم نداشتیم ولی با خواهرای من چنان حال و احوالپرسی گرم میکنه و با همه فامیل ولی با من مث غریبه ها اتفاقا با همه هم زود راحت و صمیمی میشه تو غریب و آشنا ولی لامصب بدون دلیل بمن حسودی میکنه

آخه بقیه افراد با من خیلی خوبن و منم باهاشون خوبم تا حالا جز احترام چیزی از من ندیده

خب اونم که همه باهاش خوبن 

فقط دوست نداره باهات صمیمی بشه که من بهش حق میدم شاید دوست نداره دیگه مجبور که نیست

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️
مثل خواهرشوهر من بدون هیچ دعوا و بحث تاحالا با هم نداشتیم ولی با خواهرای من چنان حال و احوالپرسی گرم ...

خواهر شوهر منم همینه البته حق میدم بهش 

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱
2740
آخه بقیه افراد با من خیلی خوبن و منم باهاشون خوبم تا حالا جز احترام چیزی از من ندیده

شاید ارتعاش تون باهم تو ی مدار نیست

هرکی با ما دوست نبود قرار نیست دشمن باشه

گاهی ی نفر به دل نمیشینه دست خود شخص نیست

اگه فقط بحث گرم نگرفتنه

اما اگه اذیت آزاری داره یا چیزی ک نمیدونم 

ب نام آن که آفریـــد مرا   و برای عشق زیـــبایــم ترا     خدای مهربانم  دوستــــــت دارم برای همه نعمت هایی ک برایم  لطف نمودی خدای مهربانم سپاس گذارم  برای   آفرینش   فرشته ای دوست داشتـــنی    چـــون     مـــــادر                   و آرامشی کــــه در آغوشش قرار    داد ــــی       امضای دوست تعلیق شده    melikaj20051982                          هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست، بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست. حرف های دل یک دختر چادری

ای از دست بعضی کاربرای نی نی سایت عنوان تایپک جاریم مارمولک است ای خدا       

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
با شوهرم کلی خوش و بش داره ، جلو من مثل برج زهر مار هست  هر چقدر تحویلش گرفتم بی محلی می‌کنه ، ...

با شوهرت گرم میگیره من بودم چشماشو در میاوردم چرا شوهر ادم باید با زن برادرش گرم بگیره؟

لطفا اقایون درخواست دوستی ندید اگه نظری دارید کامنت بزارید 
2706