2737
2734

دوستم عمل کرده حالش خیلی نرمال بود

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم عمل کرده حالش خیلی نرمال بود

چه عالی، اسم پزشکشون رو میدونی ؟

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2728
چند روز درد داشت ؟ چند وقته تونست به زندگی نرمالش برگرده بخدا حس میکنم دارم میمیرم از درد 

عزیزم خودت عمل کردی .ده روز استراحت کرد بعد اومد خونه مادرش عید بود ده روزو اونجا موند

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
چه عالی، اسم پزشکشون رو میدونی ؟

کرج عمل کرده اسم دکترش نمی‌دونم چون برام مهم نبود بهم گفته بود اسمشو‌.خونش تهران رفت ولی کرج عمل کرد هفتاد تومن داد 

2738
چند روز درد داشت ؟ چند وقته تونست به زندگی نرمالش برگرده بخدا حس میکنم دارم میمیرم از درد 

چند روزه عمل کردید دوست عزیز؟ مبارک باشه و امیدوارم دوران نقاهتتون کوتاه باشه ‌و با اندام جدید زندگی بسیار زیبایی پیش رو داشته باشید❤️

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
عزیزم اصلا رو تبلیغات نرو اون چیزی که نشون میدن نیست می‌میری و زنده میشی 

وا چرا دوروغ بگم اصلا اشتباه کردم تاپیکت شرکت کردم بای 

چند روزه عمل کردید دوست عزیز؟ مبارک باشه و امیدوارم دوران نقاهتتون کوتاه باشه ‌و با اندام جدید زندگی ...

عزیزم من دو روز عمل کردم بخدا که با تبلیغات و تایید بعضی ها رفتم فقط میتونم بگم روزی چند بار میمیرم و زنده میشم 

عزیزم اصلا رو تبلیغات نرو اون چیزی که نشون میدن نیست می‌میری و زنده میشی 

اگر براتون مقدوره تجربه‌تون رو برام بگید عزیزم چون منم میخوام انجام بدم و همسرم هم راضیه و مشکل مالی نداریم ولی در مورد نقاهتش واقعا مردد هستم چون بچه کوچک دارم…

2706