2737
2734

نیاید بگید خوب نیست

۲ سال تمام عاشقش بودم

همه ی رویاهای آینده ام با اون بود

همه چیزو برنامه ریزی کردم

با تک تک سلولام عاشقش بودم

ولم کرد رفت...(دلیلش تاپیکای قبلم هست)

حالم هیچوقت انقدر بد نبوده

حس میکنم امیدی ب آینده و تشکیل خانواده ندارم دیگ هییییچ کسی ب چشمم نمیاد

🌧️🤍

چن سالته؟ 

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
۲۰

با من همسنی

منم حدود یه ماه پیش همین ضربه رو خوردم

طرف با من از زندگی که میخواست بسازه حرف میزد.. میگفت فلان عروسیو میگیرم فلان کارو میکنم.. من بهش زیاد اعتماد نداشتم ولی بهم گفت لطفا به من اعتماد کن هیچ آسیبی از من به تو نمیرسه من تا به حال کسی رو به قدر تو نخواستم تو مال منی و این حرفا

خلاصه که تا اعتماد کردیم به گ.ا رفتیم😅💔

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
دوست داشتم با این خوشبخت بشم🙂 نمیتونم نبودشو باور کنم

منم خیلی فکرا میکردم

پیش خودم میگفتم یا این یا هیچ کس

حتی یه وقتا که فکر میکردم مثلا اگه یکی دیگه زنش بشه چی میشه! کم مونده بود قلبم وایسته.. 

ولی باور کن الان که میبینم میگم چ خوب شد که رفت حتما حکمتی توش بوده.. الان که فکر میکنم میبینم اگه میموند منو بدبخت میکرد.. شاید ازدواج میکردیم ولی کارمون به طلاق میکشید همون بهتر ک گورشو گم کرد