2737
2739
عنوان

ب نظرتون زشته اگ تولد برا بچم بگیرم

136 بازدید | 14 پست

چند روز دیگ تولدش البته بعد از شهادت امام علی پسرعموجاریم۱۷سالش بوده فوت شده تصادف کرد ب نظرتون بهش بگم میاد بگم ک جشن نیست فقط دور همی بخاطر بچه یااصلا جشن نگیرم بچم میگ باید تولدمو بگیری چ کنم؟ب نظرتون بی حرمتی میشه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

خدا رحمت پسر عمو جاریت کنه

تولد بچتو بگیر چیکار داری تو؟ب مادر شوهرتم بگو به گوشش برسونه اگ دوست داره بیاد که زنگ بزنی دعوتش کنی

لاییییک نکنید توروخدا نکنننننننن دیونم کردین لایک نکن 
خدا رحمت پسر عمو جاریت کنه تولد بچتو بگیر چیکار داری تو؟ب مادر شوهرتم بگو به گوشش برسونه اگ دوست دا ...

هیچ جشنی نیست من خودمم بابام۲ماه فوت کرده چکارکنم مگ بچه کوتاه میادمیگم فقط یه مهمانس دست زدن واینانیست دعوتش میکنم دیگ نیومد خومن گفت

یه تولد خانوادگی فقط خودت و شوهرت باشید یا فقط مادر شوهرت و مادر خودت باشه

اره باید همینکارکنم والله میترسم نگم ناراحت شه موندم چکار کنم پسره هم چ جوون قشنگی خودم انقد براش ناراحتم

یک هفته تا تولد بچم میشه۲هفته

خیلی زوده

اگه بچه داره زنگ بزن بگو بچم خیلی اصرار داره منم میدونم شرایط شما اینطوریه هیچ جشنی نیست فقط یه کیکه مثلا بچتو بفرست بیاد دور هم باشن

اگرم بچه نداره اینارو بگو و بگو وظیفم بود بهت بگم ولی شرایطتو میدونم و انتظار ندارم بتونی بیایی اما اگه شرایط اومدن داشتی جشنی نیست و فقط یه دور همیه

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیلی زوده اگه بچه داره زنگ بزن بگو بچم خیلی اصرار داره منم میدونم شرایط شما اینطوریه هیچ جشنی نی ...

چرا دوتا پسر داره همسن دخترم تقریبا اره باید همینکارک کنم بخدا حتی فکر نمیکنم مادرمم بیاد خواهرامم الان فقط بچهاشون میفرستن بعدم هی میگن ک دوماه رفت جشن گرفت

2706