2737
2739
عنوان

با شوهرم قهرم چیکار کنم ک امشب

| مشاهده متن کامل بحث + 7061 بازدید | 126 پست
وا ازونموقه کاسه چه کنم برسرت گذاشتی باز حالا ک زنگ زده ناز کردی😐

اره پررو میشد اگه سریع جواب نیدادم..منو با اون حال  ت اوج ناراحتی گذاشت رفت با رفیقش بیرون!

اره پررو میشد اگه سریع جواب نیدادم..منو با اون حال  ت اوج ناراحتی گذاشت رفت با رفیقش بیرون!

وااای دلم گرفت یاد خودم افتادم چقد داغون میشدم وقتی اینجوری میکرد تازه تومیدونی با رفیقشه ولی من چون خیانت میکرد شک داشتم هوففف چ کشیدم

کاش...

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای دلم گرفت یاد خودم افتادم چقد داغون میشدم وقتی اینجوری میکرد تازه تومیدونی با رفیقشه ولی من چون ...

ب نظرت چیکار کنم الان؟

توروخدا راهنماییم کنین درست ترین کارچیه

۶ماهه عقدیم

وااای دلم گرفت یاد خودم افتادم چقد داغون میشدم وقتی اینجوری میکرد تازه تومیدونی با رفیقشه ولی من چون ...

حالم خیلیی بده..داشتم گریه میکردم یهو پدرشوهرم اومد تو و دید

ازم مرسید چیشده..پدرشوهرم خیلی خوبه و خیلی منو دوست داره..منم گفتم چیزی نشد الکی شلوغش کرده پدرشوهرمم گفت این خیلی بچست ولی فکر میکنه خیلی بررگه.‌تو زیادی بهش محبت کردی ظرفیت نداشته

2728
ب نظرت چیکار کنم الان؟ توروخدا راهنماییم کنین درست ترین کارچیه ۶ماهه عقدیم

خب عزیزم ماکه هیچی نمیدونم بعدم تعریف کنی بازم شاید ازدید خودمون به قضیه نگاه کنیم و درست راهنمایی نکنیم به هرحال زندگی مشترک از همین ریزه کاری ها خیلی تاثیر میگیره پس از هرکسی راهنمایی نگیر.

الانم بنظرم یه پیام کاملا محترمانه بهش بده بگو فلانی جان بخاطر این و اینو این من ناراحتم و دوسداشتم تنهام نذاری 

لطفا دفعه بعد که بحثی بود کنارهم باشیم و حلش کنیم.

الانم زودتر بیا لطفا من منتظرتم.

یه پیامی توهمچین مایه هایی

گریه مکن که سرنوشت گر مرا ازتو جدا کرد عاقبت دلهای ما باغم هم آشنا کرد.....