2737
2734
عنوان

کات کنم بنظرتون؟؟؟؟

117 بازدید | 17 پست

با یه پسری آشنا شدم همه چیزش خوبه آدم با شخصیتو پاکیه اعتقاداتمونم مثل همه فقط قیافش خیلی به دلم نیست

امشب یه وویس برام فرستاد صداش خییییلی خوب بود حس میکنم کم کم دارم علاقه پیدا میکنم بهش

سنم کمه اصلا نمیخام از الان عاشق بشمو بیام تو این چیزا 

خیلی میترسم به درسم ضربه بزنه 

بنظرتون چیکار کنم؟🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالته و چن سالشه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2731

چن سالته مگه 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            اندر دل ما تویی نگارا😘🙃                                   ۱۴۰۲/۷/۲۱

خب عزیزم اگه میخوای درس بخونی اصلا چرا میری دنبال دوستی؟ هرجورم باشه باز تاثیر داره

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚
2740

مگه پسر مردم بازیچه شمایت خب؟

تو که سنت کمه دختر خوب چرا رفتی تو رابطه؟

هیچوقت وارد رابطه های بی هدفت نشو خودت آسیب میبینی

الان بهش بگو من فکر میکتم ادامه ندیم بهتره من سنم کمه آمادگی یک رابطه رو ندارم درس دارم و...

۱۷ ۲۲

سن هر دو کم  ول کن الان پسر در اصل 16 سالشه 

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)
2706