2737
2734

یه مدت رژیم گرفتم ( کم خوردم )

الان به وزنی که میخوام رسیدم

ولی دگ نمت غذا زیاد بخورم 

امروز غذای مورد علاقم بود یکم زیاد خوردم

هرچی خورده بودم بالا اوردم 

چرا اخه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم فستینگ ۱۶/۸

چن کیلو تو چه مدت کم کردی؟

و این که غذاتم کم بوود؟

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2740
چن کیلو تو چه مدت کم کردی؟ و این که غذاتم کم بوود؟

اره غذا کم میخوردم در حد ۱۰۰۰ کالری روزانه

و اینکه من سال قبل زمستون ۷۳ کیلو بودم تا شهریور شدم ۶۸ با‌ورزش بعد با پیاده روی و اینا و کم خوردن نسبت به قبل اسفند  ۶۲ بودم و از اسفند تا الان یکم سخت رژیم گرفتم الان ۵۸

اره غذا کم میخوردم در حد ۱۰۰۰ کالری روزانه و اینکه من سال قبل زمستون ۷۳ کیلو بودم تا شهریور شدم ۶۸ ...

عالیه افرین به اراده ات

میدونی چی خیلی حال میده😜 از این لواشکای سیاه هست😍که خیلی ترشه😋وقتی میخوری کل سیستم صورتت مچاله میشه🤑اینارو بگیری روشون یه عالم رب انار بریزی😋بعد روش نمک بپاشی🤪طوری که دونه های سفید نمک معلوم باشه بعد لوله اش کنی،بزاری کنار لپت اروم اروم اب بشه🤪مزه اش بره تو دهنت بعد با دستت یه گوجه سبز ترش نمک خورده رو برداری یواش یواش گاز بزنی...خب دیگه آب دهنتو قورت بده تموم شد🤣
2706