2733
2739

لطفا مجردا بگن اونایی که سنشون بالا ۲۰هست 

چطوریاست ارتباطتون بافامیل همسنو غیره؟ خانوادتون دوست دارن در ارتباط باشید و صمیمی یا رفت امد و دوستارو به فامیل ترجیح میدید کلا خودتون و خانواده؟ اگه تجربم دارین و درسی کرفتین بگین🤝🏻

🌙

خیلی رفت و امد نداریم همون در حد فامیل درجه یک

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خانواده مادری و از هشت سالگی ندیدم شکر خدا  ولی خانواده مامانم برام ارزش و احترام زیادی قائل هستن و دوسم دارن 

خانواده پدری همه خوبن همه آدمای سطح بالا و با فرهنگی هستن جز یک زن عمو دارم ک واقعا نمی‌دونم چرا انگار من پدرش و کشتم 

من رویایی دارم رویای یک رقص بی وقفه از شادی 🤍🌱🕊️
خانوادت نمیگن چرا رفت امد نداری یا مشتاق نیستی رفت امد کنی

کلا خود خانوادمم رفت و امد ندارن باهاشون در حد سالی یه بار عید دیدنی که من نمیرم تو جمعاشون

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
کلا خود خانوادمم رفت و امد ندارن باهاشون در حد سالی یه بار عید دیدنی که من نمیرم تو جمعاشون

نمیگن بیا و چرا نمیای من امسال رسما رد دادم واقعا راضیم بعضیارو کلا نبینممم

🌙
نمیگن بیا و چرا نمیای من امسال رسما رد دادم واقعا راضیم بعضیارو کلا نبینممم

نه کاری ندارن

2706