2733
2739
عنوان

یک موکلدار گفته زندگیم سر نمیگیره

309 بازدید | 55 پست

قبلا چند سوال پرسیدم دقیقا درست از آب دراومد.در مورد آیندم بود و گذشته.الان گفته بر اثر طلسم زندگیم سر نمیگیره و طلاق میگیرم.درست میگه یعنی؟میگه باید باطل کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چرته هیچکی جزخدا ازآینده خبرنداره این چیزایی هم که میگه تلقین میشه و واست اتفاق میفته فقط توکل به خداکن

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
2731
2740
چون بقیه جوابش دقیقا درست از آب دراومد یکم شک دارم میگم شاید درست باشه 

منم مشکل دارم ی فالگیر گفت جدایی داری قطعیه دویست تومن گرفت در عرض ی دیقه بعدم گوشی سریع قطع کرد گذاشت بلاک لیست، فک میکنم دکون باز کردن دارن کلاهبرداری میکنن

یک دعا چن سال پیش داد گفت که بستگی داری طلسم کردن.اون دعا رو میخواست پست کنه اما گفتم که پیام بده تا ...

اثر کرد برات؟ اگه خوب بود میشه کمکم کنی منم نیاز ب فالگیر دادم

2706