2733
2734
عنوان

چیکار کنم بفهمه عاشقشم

95 بازدید | 9 پست

من ۱۸ سالمه و کسی که دوستش دارم ۲۰ سالشه البته من نمیخوام به این زودی وارد رابطه و ازدواج اینا بشم فقط میخوام مال یکی دیگه نشه و بیشتر باهاش آشنا بشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حرف دلت بهش بزن خب دیه یا میگه اره منم دوست دارم یا میگ نه 

آخه ببین فامیل دور مه و اینکه فقط سال یکی دو بار میبینمش ولی تو بچگی باهم بازی میکردیم تا اینکه اون وقتی ۶ سالش بود رفت آسترلیا با خانوادش بعد از اون من دوباره اونو وقتی ۱۳ سالم بود دیدمش و دیدم از همون موقع حتی از بچگی دوسش دارم تا الان که ۱۸ سالمه الان فقط سال یکی دوبار میاد ایران و اگه جواب اون منفی باشه ممکنه درز پیدا کنه و آبروم من و خانوادم جلو فامیل بره

پسر 20 ساله آخه 

فقط میخوام بفهمه و آشنایی بیشتری داشته باشیم باهم اگه بخوام جدی وارد رابطه ازدواج بشم تو سن ۲۵ سالگیمه که اون موقع اونی که دوسش دارم ۲۷ سالش میشه آخه اون آسترلیا هست و اینکه بپره و من اصلا با خبر نشم زیاده

2740
فک نکنم بگه  منم خیلی تو فامیل بهم گفتن دوست دارم جایی نگفتم

نمیشه اصلا بهش گفت من میدونم که بلاخره یه وقتی لو میره و تو زندگی من مشکل درست میشه 

اون خیلی پر حرف و با اعتماد بنفسه و بخوام بگم منم خیلی ازش شناختی ندارم دوست دارم بیشتر بشناسمش 

ولی من خودم یه آدم میانگرام خجالتی و کم حرف اصلا اونو میبینم تمام بدنم داغ میشه احساس میکنم از حال میرم