2733
2739
عنوان

مامانم با نفهمیدناش منو به مرز سکته کشونده

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 18 پست
من یکی از نزدیکانم‌اینجوری بود وقتی بهش گوشزد می کردیم با خودمون قهر می کرد زود اشکش در میومد و با ...

من نمی تونم بزارم به حال خودش بمونه چون دودش تو چش من میره

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
من نمی تونم بزارم به حال خودش بمونه چون دودش تو چش من میره

واقعا چاره ای نیست ، انگار کلا اخت گرفتن و نمیتونن رفتارشون رو ترک کنن

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من میخام ازدواج بکنم اما وقتی عمم همین خواستگار خوبمو بفهمه از حسادت خودشو به آب و اتیش میزنه ازدواج ...

ببین راستشو بخای 

ادم درست و حسابیو نمیشه پروند 

میخام بگم خاستگارات اگه خوب باشن نمبپرن 

به هر حال خاستگار شما اگه انقد تحت تاثیر اطرافیان شما قرار میگیره بعد ازدواجتون خیلی اذیتت میکنه 

درواقع اینجا دشمنیه فامیلت باعث نجاتت میشن 

ما مورد داشتیم دختره پدر و برادرش معتاد بودن و خواهرش در شرف طلاق بود اغلب خاستگاراشو هم فامیل با بدگویی میپروندن ولی خب در نهایت یکی از خدستگاراش با وجود همه ی اینا مقاومت کرد و ازدواج کردن و میشه گفت تنها زوجی که ۱۰۰ در ۱۰۰ خوشبختن فقط همین زوجن اطراف من بعد ۱۰ سال از زندگی مشترک هنوز مثل روز اول عاشقانن

ولی راجع به اینکه دوس نداری کسس مطلع بشه با مادرت حرف زدی؟

با پدرت چی؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ببین راستشو بخای  ادم درست و حسابیو نمیشه پروند  میخام بگم خاستگارات اگه خوب باشن نمبپرن ...

باهاش حرف زدم تهدید کردم اما انگار نمی فهمه 

پنهانی پیش رفتن و دقیقه نود وقتی همه ویز حل شدن به همه خبر دادن بهترین کاره 

میخاستم با پسره س ماه بریم مشاوره آشنا بشیم بعد تو فامیل چو بیوفته اما هنوز هیچی نشده و حتا جواب خواستگاریم ندادیم مامانم همه جا پخش کرده

خدا منو بکشه فقط راحت شم

همه ی دنیام دخترم مدیسا🦋💕اینجا دفتر خاطرات و دفتر برنامه ریزی آینده منه،پس دوست عزیز با عقده ای بازی انرژی منفی برام نزار                              رو حرفا و تاپیک ها حساب باز نکن✋❌ به پیر به پیغمبر دست دونفره
2742