2737
2739

قبلا به دوست مشترکمون کادو داده بود به من نگفته بود ناراحت نشم وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدم ولی

یا مثلا باهم کات کرده بودیم، با اون میرفت بیرون و صحبت میکرد و اینا

الانم با اینکه مطمئنم دوستم اصلا به نامزدم چشم نداره و هیچ جوره نمیتونن باهم باشن ولی انقدر صمیمیتشون ازارم میده...

الانم بهش گفتم میترسم باهم برید بیرون به من نگی گفت مرسی که اینطوری راجبم فکر میکنی و ناراحت شد

چرا باید بادوست شما بره بیرون خیلی شل گرفتی مواظب باش صفت نخوری😐

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوست مشترکمونه از اول

عزیزم انقدا بودن ازهمین دوستای مشترک ضربه خوردن فقط مواظب باش نزنه زیر لنگت

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2740
کاملا حق داری اون خوشش میاد تو با دوستش دوتایی تنهایی بدی بیرون .کادو دادن بدون گفتن به تو یعنی چی؟

چمدونم نمیتونم بگم با دوستات قطع ارتباط کن که...

دوستمون مشترک بود از اول... ولی خب من یکم اذیت میشم

ببخشیدا ولی دوروز دیگه رفتی سرخونه زندگیت موقع رابطه اگه شوهرت بگه دوست مشترکمونم بگیم بیاد قبول میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

ای وای 

بله دیگه گلم اگه شل بگیری کار ب اونجاهم میکشه وقتی میگی دوست مشترک ینی چی؟ینی باید همه جا حضور داشته باشه

2706