2733
2734
عنوان

مادر نامزدم براشمو انداخته دور

269 بازدید | 14 پست

تو ماشین نامزدم بودم بعدش جا گذاشتم تو ماشینش نامزدمم ب جا اینکه بگیره بگه برا منه ساکت مونده مادرش انداختتش دور  چجوری بگم برام بخره؟

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شاید بگم چرا انداختی و اینا ولی نمیگم بخره باز 

بیخیال زشته

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

خیلی راحت بهش بگو عزیزم براش مو توماشینت جاگذاشتم الان خیلی نیاز دارم بهش لطف میکنی برام بیاریش

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2740
نامزد یا دوست؟ دیگه حالا بخاطر یه براش میخوای دنبال حرف و حدیث باشی؟ خودت بخر ، دفعه دیگه هم حواست ...

نامزد

واسه عقدم یه ست براش خریدن مادرش داشت خودشو میکشت چدا اینقد پول دادین 

جاست الان
خیلی راحت بهش بگو عزیزم براش مو توماشینت جاگذاشتم الان خیلی نیاز دارم بهش لطف میکنی برام بیاریش

ب نظرت بهش بگم بخره یا خودم بخرم

چون خیلی دارم حرص میخورم پول زیادی برای خرید عقدم ندادن اونم نصفه نیمه خرید کردن

جاست الان
ب نظرت بهش بگم بخره یا خودم بخرم چون خیلی دارم حرص میخورم پول زیادی برای خرید عقدم ندادن اونم نصفه ...

ببه نظرم مستقیم بهش بگی بخره لج کنه و نخره. ولی اگه فکر کنی ببینی چ جوری بهش بگی ک بفهمه براش برات مهمه و بهش نیاز داری. بدون اینکه بگی بخر. خودش میره میخره. یعنی ی جوری تو رودروایسی بزارش ک برااینکه آبروش جلوتو نره بره بخره

نمیگمش میبرمش مغازه میگیرم ببینم پول میده یا ن

پس اگه بردیش مغازه و دیدی دستشو نکرد تو جیبش دیگه باید پررو باشی و بگی. عشقم من کارتم خونه جامونده همینوحساب کن لطفا

2706