2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امید برای چی؟

عزیزم چند سال از من کوچیک تری فقط تو ۲۴ سالته من ۲۸ سالمه این خجم از ناامیدی به خودت آسیب زدن پوست دستت رو کندن ببین الان جوونی لذت ببر از زندگی از کنکور از درس خوندن لذت ببر 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728

تو کدوم درسا خیلی کندی ؟

مسائل شیمی مثلا نرماله یا ریاضی انقد باید حل کنی تا راه بیوفتی

ی رتبه برتری میگف من ازمون جامع هارم گند میزدم حتی تا اون موقعم هنوز مشخص نبود پیشرفتم .

امید داشته باش

منم الان پشت کنکوریم و اوضاع خوبی ندارم

۲۴ سالم داره میشه🙃 چندپین کنکورمه

خب گلم سخت نگیر 

امسال برو دانشگاه هر رشته ای اوردی خودتو اذیت نکن 

باورکن این تفاوتها رو خودمون تزریق کردیم تو ذهنمون 

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
2740
تو کدوم درسا خیلی کندی ؟ مسائل شیمی مثلا نرماله یا ریاضی انقد باید حل کنی تا راه بیوفتی ی رتبه برت ...

نمیدونم چی بگم کلا حالم بد شد اصلا نمیتونم برم سمت کتاب دیگ از خودم از کتاب متنفرم هیچ انگیزه ای برام نمونده اوصاع من وحشتناک 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀
خب گلم سخت نگیر  امسال برو دانشگاه هر رشته ای اوردی خودتو اذیت نکن  باورکن این تفاوتها ر ...

هر رشته ای اوردم برم ؟ من پارسال ی رشته فوق العاده مسخره اوردم برم اون وقت مسخره دو عالم بشم از این رشته های بی کنکور مث آب و خاک بود

نمیدونم چی بگم کلا حالم بد شد اصلا نمیتونم برم سمت کتاب دیگ از خودم از کتاب متنفرم هیچ انگیزه ای برا ...

من از بهمن تاحالا سمت درس نرفتم افسرده شدم عجیب

صبح تا شب فکر و خیاله و غصه چون تنها راهم درسه.

اما بازم کاری نمیکنم انگار طلسم شدم زنجیر شدم.

عزیزم چند سال از من کوچیک تری فقط تو ۲۴ سالته من ۲۸ سالمه این خجم از ناامیدی به خودت آسیب زدن پوست د ...

ابجی ی ماه دیگ کنکور من دارم ۱ ساعت ده تا تست شیمی میزنم ب چی امید داشته باشم واقعا🙃🙃🙃

من از بهمن تاحالا سمت درس نرفتم افسرده شدم عجیب صبح تا شب فکر و خیاله و غصه چون تنها راهم درسه. ام ...

من با شما فرق دارم رفیق شما خودت نخوندی من خودم دارم پاره میکنم و نمیشهههه

هر رشته ای اوردم برم ؟ من پارسال ی رشته فوق العاده مسخره اوردم برم اون وقت مسخره دو عالم بشم از این ...

چه ربطی به عالم و ادم داره 

این مردم همیشه یه چیز دارن برای حرف زدن 

زندگی قشنگ خودتو بکن 

پیشرفت کن لذت ببر ، هر رشته ای بری تغییر زندگیت دست خودته ،وقتی به مدارج بالا برسی  ک در هر رشته ای میشه رسید 

جواب اونا رو میدی 

رشتت چیه؟

بهترین نوع وفاداری موندن پای خودته چون در اخر فقط خودتی که برای خودت میمونی 
من با شما فرق دارم رفیق شما خودت نخوندی من خودم دارم پاره میکنم و نمیشهههه

بخاطر ناراحتیته روحیت باید درست بشه .

من حتی حوصله و انرژی ندارم سمت کتاب برم فقط حسرت میخورم چطوری اینهمه اراده دارن برام عجیبه.

2706