2733
2734

چیکار کنم من لعنتی هر کار میکنم پیشرفت نمیکنم اعصابم خیلی داغون شده خیلیییی ناامید شدممممم

این آخرین فرصتمه

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زمان بذار 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
2731
عزیز منم کندم  نا امید نباش مهم آخرین آزمون که کنکوره هست که بهترینش بشه

کندی چ قدر کندی ۱ ساعت چند تا تست شیمی میزنی

2740
ببخشید آبجی نمیدونستم خودم🙃

خب گفتم که بدونی

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
رهگذر جان با هر شرایطی فقد ادامه بده  

الان کی مث من با ۱۰ تا تست توی ۱ ساعت قبول شده ک من دومیش باشم 

آقا حالم بده لعنت ب من دارم گوه شدن ممیبنیم ب چشم

باز خوبه امضات رو عوض کردی الان جدیده خیلی بهتر از اون قبلیه بود

اون دلیل داشت ب ی نفر قول دادم 🙏🏻💔

2706