2733
2734

از روزای اول عید پسرا رو داده بودیم خونه ی مادربزرگم قرار شد مدرسه باز شد برگردن پیش ما حالا یهو بابام زد به سرش الان رفت آوردشون منم قاطی کردم محلشون نزاشتم  بابام  گفت شام بریم بیرون همه منم گفتم من نمیام با برادرزاده هات برو که واسشون میمیری برو ببین کی همینا جواب محبتاتو تف کنن تو صورتت بعد بفهمی برادرزاده بچه ی خود آدم نمیشه 

گفت نیا به درک مگه تو چه تاجی تو سرم زدی که از اینا انتظار داشته باشم همین دوتا سگشون به تو شرف داره 

تا حالا نشده بود بابام اینجوری باهام حرف بزنه به خاطر این دوتا توله داره اینجوری میکنه دلم بدجور شکست دیگه دلم باهاش صاف نمیشه تو حرفاش حس کردم ازم متنفره 

احساس میکنم دیگه جای من تو این خونه نیست چی کار کنم الان زنگ بزنم مادربزرگم ؟ 

هز وقت با بابام حرفم میشد خودش میومد از دلم درمی‌آورد ولی این دفعه عمرا بیاد چی ‌‌کار کنم 

اگر بر تو ببندد همه ره و گذرها رهی پنهان بنماید که کس آن راه نداند 

خودتم بد حرف زدی 

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم واسه بابات سوخت

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740
2706