2737
2734
عنوان

شما هم همسرتون حالش خوب نباشه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 446 بازدید | 40 پست
گاهی که سر کار روز خوبی رو سپری نکردن و قضاوت و صدور حکم براشون سخت بوده  ممکنه کمی تو خودش باش ...

شوهرتون قاضیه؟؟؟

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
ن بر عکسیم...من ناراحت باشم اونم دمق میشه

عزیزم🥲

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا شوهر منم 

به خدا وقتی بی حوصله میشه دوست دارم کلم و بزنم تو دیوار اگه پسرم از جاش بلند بشه میپره بهش😐💔

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2731

آره حتی اگه به زبون نیاره بعضی روزا دلم براش کبابه که نه مادرشو داره نه وقت میکنه بره سرخاکش

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

شوهر من  همیشه دپرس  ولی ن بخاطر مرگ کسی معمولا از حسادت ب دارایی کسی یا خشکلی زن کسی یا پسر دار شدن کسی  بخدا  دیگه روانی میشم چقدر زتدکی من متفاوته وقتی میام تو نی نی سایت    دلم بیشتر برا خودم میسوزه 

شوهر من  همیشه دپرس  ولی ن بخاطر مرگ کسی معمولا از حسادت ب دارایی کسی یا خشکلی زن کسی یا پ ...

عزیزم چرا فکر می‌کنی نی نی سایتی ها خوشبختن یا فکر می‌کنی مشکلی ندارن شاید مشکلشون از شما هم بیشتر باشه و از شوهر شما بدتر 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
2738
عزیزم چرا فکر می‌کنی نی نی سایتی ها خوشبختن یا فکر می‌کنی مشکلی ندارن شاید مشکلشون از شما هم بیشتر ب ...

نه اثلا نگفتم مشکل ندارن مشکلاتشون  واقعا مشکله   ولی نال من اصلا شکل  مشکلاتمم واقعا  غیر طبیعی و   بد هست چطور توضیح بدم   بخدا کم اوردم  از بیانش حتی 

نه اثلا نگفتم مشکل ندارن مشکلاتشون  واقعا مشکله   ولی نال من اصلا شکل  مشکلاتمم واقعا ...

گلم آیت الکرسی زیاد بخون خیلی خوبه 

گلم آیت الکرسی زیاد بخون خیلی خوبه 

میخونم ولی نا امیدانه   نمازم نا امیدانه روزهم نا امیدانه میدونی زندگیمو دوست ندارم  من ۸ سال بیشتر شکنجه دیدم و دع کردم برا درست شدن و خوب شدن دیگه انگیزهشو ندارم حتی بقران انگار بچهامم دوست ندارم   یک حس بدیه  ادم ب خودش میگه لعنت بهت تو مادر نیستی ۰۰۰  اصلا انگار قطع امید کردم از همه چی حتی نفس کشیدن 

میخونم ولی نا امیدانه   نمازم نا امیدانه روزهم نا امیدانه میدونی زندگیمو دوست ندارم  من ۸ ...

گلم مشکلت دقیق چیه چی باعث شده که ناراحتت کنه

گلم مشکلت دقیق چیه چی باعث شده که ناراحتت کنه

بدون عشق ازدواج کردم 

اوایل ازم ارث میهواس مدرم زتدس   

کتک میزد  

با خاتوادش بهم حمله میکرد 

خواهرش دختر درستی نبود ببخشید از اون قسمت شوهرمم سوال میکرد  و خیلی بد زبون و بدجنس بود  بخدا بدجتس میگم یه چیزی ک تصورشم سخته بخواید بیشتر توضیح میدم  فقط مشکلم اینه با اون حجم بدیاش همونو شوهرم تاج سرش داره و میزنه ب سرم 

خسیسه  ننیزاره با خانوا م باشم  بسییییاااار بد دهنه  بخدا رواتیه منو میزنه  مثلا ب شکم پارمم رحم نداشت بخیهانو میزد ک باز شد   تازه برادر شوهرم قبل عقد مزاحمم میشده !بعد عقد فهمیدم  !دوست ندا م با اون رابطه داشته باشه چون بشدت زن بازه داداشش و اهل مشروب  ولی سر همین همیشه دعوا داریم 😒 تو خونه باباش طبقه بالا ۸ ساله  پارم کردن از تماااام دخالتها و حسادتهاشون بقران  زیر نظرم گرفتن خفم کردن اختیار بچهانو ازم گرفتن   هیج حسی ب هیچی ندا م  

تازه نییییستششش  همشجادس همش فیلم پ و  رن میبینه رابطه نداریم  با منشیا گرم میگیره هر دختر و زن زیبایی ببینه جوری میشه ک گلوش خشک میشه دست و ماشو گم میکنه  بهش جذب میشه  رفتارش با من بد تر میشه  ۰۰۰۰۰۰۰۰ اخه کدوماشو بکم اینا بخش کوچکشه 

بدون عشق ازدواج کردم  اوایل ازم ارث میهواس مدرم زتدس    کتک میزد   با خاتوادش ...

عزیزدلم راجب خواهرش باید بگم بی تفاوت باش اصلا اصلا راجبش بد نگو چون می‌دونه شما حساسیت دارین اذیتتون می‌کنه

برای برادرش هم همینطور اون برادرشه قبول نمیکنه شما خودت حواست به خودت باشه گلم بهشون بی تفاوت باش و تو کار خودت سعی کن رفت و آمد نکنی زیاد باهاشون زیاد خونشون نرو اگرم رفتی چند دقیقه بشین و بیا 

مهربونم احترام بزار به همسرت ببین چجوری میشه تغییر می‌کنه ضرر که نداره باهاش بحث اینا نکن اصلا شاید این روش جواب بده گلم 

2706