2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مال من شیائومیه راضیم

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
مال من شیائومیه راضیم

مال من نوت 8

دوربینش افتضاحه

هنگم میکنه😕

دیگه بنظرم عمرش داره تموم میشه باید عوضش کنم🗿

گوشی پنج سال پیشه

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*
2738
مال من نوت 8 دوربینش افتضاحه هنگم میکنه😕 دیگه بنظرم عمرش داره تموم میشه باید عوضش کنم🗿 گوشی پن ...

خب گوشی که ۵ سال کار کرده دیگه عمرش تموم شده

اگر خوشبختی را برای یک ساعت می‌خواهید؛ چرت بزنید.🥱اگر خوشبختی را برای یک روز می‌خواهید؛ به پیک نیک بروید.🏞️اگر خوشبختی را برای یک هفته می‌خواهید؛ به تعطیلات بروید.🚗اگر خوشبختی را برای یک ماه می‌خواهید؛ ازدواج کنید.👩‍❤️‍👨اگر خوشبختی را برای یک سال می‌خواهید؛ ثروتمند بشوید💸و اگر خوشبختی را برای یک عمر می‌خواهید؛یاد بگیرید کاری را که انجام می‌دهید دوست داشته باشید...❤️
خب گوشی که ۵ سال کار کرده دیگه عمرش تموم شده

امسال عوضش میکنم ولی دیگه شیائومی نمیگیرم🗿

چون هم دوربیناشون گندس و ظاهرشون رو نمیپسندم

هم اینکه نمیدونم چرا بعضی گوشیاشون خوب درمیان بعضیاشون بد

دوست منم همین گوشی رو داشت ولی کیفیت دوربینش با مال من فرق میکرد

سعدی کجایی که ببینی*بنی آدم به یک ور همدیگه هم نیستند*
امسال عوضش میکنم ولی دیگه شیائومی نمیگیرم🗿 چون هم دوربیناشون گندس و ظاهرشون رو نمیپسندم هم اینکه ...

نه مدل های گرونترش کیفیت خوبی دارن