2737
2734
عنوان

دوستان اگه یه مشکل وجود داشت دوست نداشتید اذدواج کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 29 پست

خوبه جایی باشه که آدم درد ودلاشو اونجا بگه 

منم مشکل دارم ونمیتونم ازدواج کنم خواستگارام رو به خاطر همین رد میکنم 

من حیف بودم چون عاشق زندگی ام 

اما روزگار بازی های عجیبی داره

در سرم جنگ های بسیاریست وتنها کشته اش منم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم در اثر یه اتفاقی من چندتت از عضو بدنم شدیدا آسیب دید که باعث آسیب به بقیه بخشا بدنمم شد&nbs ...

عزیز دلم من نمیگم مشکلات جسمی مهم نیستن نه !

ولی باور کن شخصیت ما خیلییی مهم تره خیلی خیلی 

اینکه تو باطن درستی داشته باشی مهم تر از مشکل جسمیته 

به خاطر این موضوع خودتو اذیت نکن لطفا

2728
خوبه جایی باشه که آدم درد ودلاشو اونجا بگه  منم مشکل دارم ونمیتونم ازدواج کنم خواستگارام رو به ...

الهی بمیرم میفهمم منم به خاطر مشکلاتم نمی خوام با عشقم اذدواج کنم گناه داره خودشم حتی کنار بیاد پس فردا وقتی نتونم یه بچه بغل کنم به خاطر مشکلم وقتی نتونم درست راه برم هزارتا حرف حدیث هست وقتی عضلات بدنم یکی یکی داره تحلیل میره

به خدا نمیشه عزیزم وگرنه میگفتم چون اون سانحه که پیش اومد برام فقط شاید بین هر ۱ میلیون من دچارش بشم ...

انشالله اگه درمانی داره که خوب بشی یا باهاش کنار بیای و زندگی خوبی داشته باشی

عزیز دلم من نمیگم مشکلات جسمی مهم نیستن نه ! ولی باور کن شخصیت ما خیلییی مهم تره خیلی خیلی  ا ...

قربونت بشم به خدا شما مهربونی اینجور فکر میکنی پس فردا اذدواج کنی مادر شوهر پدر شوهر همه آدما بلخره یه روز مطمعنن نقطه ضعفتو تو چشم میکوبن عشق بنده خدا منم گناهی نداره به پا من بسوزه وقتی نمی تونم حتی شرمنده اینجور میگم یه رابطه ساده برقرار کنم به خاطر مشکل جسمیم 

2740
الهی بمیرم میفهمم منم به خاطر مشکلاتم نمی خوام با عشقم اذدواج کنم گناه داره خودشم حتی کنار بیاد پس ف ...

خدا نکنه.خیلی بد آدم با مریضی دست و پنجه نرم کنه واز چیزهای که دلش میخواد دست بکشه.

من روزای سختی گذروندم الان هر لحظه ام با ترس .مثل همین الان.وفکر میکنم دوباره دردهای وحشتناک داره میاد سراغم .هر لحظه این فکر با منه که نکنه الان حالم بد شه 

نکنه الان بمیرم

من هیچ وقت هم  نمیتونم بچه دار شم

فقط دعا میکنم شفا بگیریم

خدا نکنه.خیلی بد آدم با مریضی دست و پنجه نرم کنه واز چیزهای که دلش میخواد دست بکشه. من روزای سختی گ ...

انشالله شفا پیدا میکنی میفهممت منم مطمعنم نمی تونم بچه ای به دنیا بیارم مهم نیست فقط باید بپذیریم ادامه بدیم بلخره یه روزی این دردا تموم میشه 🥺

قربونت بشم به خدا شما مهربونی اینجور فکر میکنی پس فردا اذدواج کنی مادر شوهر پدر شوهر همه آدما بلخره ...

عزیزم خدانکنه ، شما لطف داری ولی من واقعا میگم که انقدر آدم کاملا سالم دیدم با شخصیت زشت و بد 

و برعکس انقدر آدم دیدم که بیماری جسمی داشتن ولی انقدر شخصیتشون زیبا بوده که اصلا این بیماری به چشم نمیومده 

من نمیگم ازدواج کن یا هرچی 

ولی خودتو اذیت نکن 

آدما در هر شرایطی که باشن سالم ،مریض ، زیبا ، زشت ، بچه دار ،بی بچه و و و ...... حرف و حدیث پشت سرشون هست 

مهم اینه که انقدر شما شخصیت قشنگی داری ♥️😍😊

عزیزم خدانکنه ، شما لطف داری ولی من واقعا میگم که انقدر آدم کاملا سالم دیدم با شخصیت زشت و بد  ...

فدات مهربون جان چقدر شما خوبی عزیزم انشالله همیشه سلامت تندرست در آرامش خوشبختی به سر ببری 🌹

انشالله شفا پیدا میکنی میفهممت منم مطمعنم نمی تونم بچه ای به دنیا بیارم مهم نیست فقط باید بپذیریم اد ...

ان شاء الله.الهی شما هم شفا میگیریدوبهارین ها براتون اتفاق میفته

2706