2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم یه مدت زده بود تو کار درست کردن سرکه سیب

و هم خودمون استفاده می کردیم و مازاد رو صادر می کردیم خونه فک و فامیل 

الان پیشم نیست ازش بپرسم

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
پیشت بود بپرس لطفاااا خیلی واجبهههه

بذار زنگ بهش بزنم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
مرسییییی عزیزم قلقاشم بپرس لطفا

خب گفت دونه های سیب رو جدا می کنی خرد می کنی می‌ریزی داخل دبه یا ظرفی که داری

بسته به مقدار سیبت آب‌جوش می‌ریزی مثلا مامان من یه کاسه آب‌جوش میریزه

بعد منتظر میمونی تا سرکه برسه 

2740
خب گفت دونه های سیب رو جدا می کنی خرد می کنی می‌ریزی داخل دبه یا ظرفی که داری بسته به مقدار سیبت آب ...

مرسی عزیزم

پس مقدار اب بستگی ب مقدار سیب داره؟؟؟

تو جای خنک باید بمونه؟؟؟

مرسی عزیزم پس مقدار اب بستگی ب مقدار سیب داره؟؟؟ تو جای خنک باید بمونه؟؟؟

آره

مامانم می ذاشت تو انباری