2737
2739

دمی گوجه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دمپخت گوجه عدسی سوپ اش کشک

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2740

عدس پلو 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 بچه ها وقتی تو تایپیک من شرکت میکنین یا من شرکت میکنم لطفاً باهام دعوا نکنین اگه از نظرم خوشتون نیومد من واقعا روحم اذیت میشه یکی باهام بحث کنه ممنونم ازتون❤️❤️
چند روز پیش پختم 

عدسی بذار

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706