2737
2739
عنوان

دوست پسرسابقم رفیق خواستگارمه

194 بازدید | 14 پست

دوستان تورو قرآن راهنمایی کنید دوروزه بیمارستانم زیرسرم حالم خیلی بده دوسال باپسری دوست بودم همو خیلی دوس داشتیم سه روز پیش قرار خواستگاریمون بودخانواده من تدارک دیدن مهمون دعوت کردیم.من قبل این پسر چندسال پیش چند روزی بایه پسر دوست بودم دست برقضا رفیق این پسره بودروزخواستگاریم پسرقبلیه چت وعکسا منو نشون این داد گفت این چن سال پیش بامن بوده این هم منصرف شد نیومدخواستگاری اینو بگم هیچ رابطه بین من وپسراولی نبود درحد چت ویکی تو دیدارساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

پیگیری بکن ، به نظرم بیخیال نشین ، برو به خاستگاره بگو یا یجور حرفاتو بهش برسون ، روی اینکه فقط چند روز باهم در ارتباط بودین برای آشنایی و خب هرکسی حق داشته با افراد دیگه ای هم آشنا بشه و خودش هم قبلا با کسای دیگه ای بوده و اینکه رفیق هم در اومدن از بد شانسی تو و کاملا اتفاقی بوده تاکید کن ، اگر هم دیدی فایده ای نداشت ، نشونه ی بد دل بودن خاستگارت در نظرش بگیر و اینکه خدا نجاتت داده و‌دیگه پیگیرش نشو

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! مود آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2706