2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی تحمل میکنم وخیلی عذاب میکشم شوهرم خوبه ولی یهوتوجمع خونواده اش تماس میگیرن میگن مشکلی پیش اومده یامادرش میگه ماروفراموش کردی میره تولک وسردمیشه حتی اگه خودش هم پیشنهادمهمونی یامسافرت وبده بااقوام من بازم اینجورمیشه خسته شدم ازش دارم به جدایی فکرمیکنم

گاهی انسانم آرزوست
2731
زیر بار نره  که چیکار کنم ،،،کی اینجوری بودم

اگه شوهرت آدم درستی باشه وقتی ببینه از موضوعی ناراحتی سعی میکنه درستش کنه 

من و همسرم از خدا به نی نی سالم و خوشگل میخوایم، شما هم بگین آمین  

اسی من بعدازهشت سال متوجه شدم خواهرشوهرام یاتو واتساپ پیام میدن بهش یا خودمادرجادوگرش میادوسط منم هرچی میگم چیشده میگه هیچی انقدرهم ضایع رفتارمیکنه اقوامم متوجه میشن وفکرمیکنن واقعا مشکلی داریم یادعوامون شده درصورتیکه بخدامن اصلا روحم هم خبرنداره چیشده 

گاهی انسانم آرزوست
بستگی داره به دلایلش مثلا از چیزی کینه داره ، خیلی زیر ذره بینه و استرس میگیره و راحت نیست ، خیلی سر ...

خانواده من خیلی خیلی حساس به احترام و حرف زدن و اینا هستن !!

ولی شوهرم آدم اجتماعی نیست 

حرف زدن بلد نیست !

همیشه یه حرفی چیزی میزنع که هم من خجالت میکشم هم مهمون ها ناراحت میشن 

یا باد می‌کنه ،،،

فقط هم با خانواده من اینطوریه ،،،،فکر کنم سرش گیج می‌ره از احترام 

فامیل خودش ده بار خوردش میکنن ولی راضیه هردقیقه قهوه ای بشه ولی باهاشون باشه 

2740
هیچی تحمل میکنم وخیلی عذاب میکشم شوهرم خوبه ولی یهوتوجمع خونواده اش تماس میگیرن میگن مشکلی پیش اومده ...

.ذقعا خسته شدم 

نمی‌دونم چیکار کنم 

مقابله مثل هم کردم ،،،ادم تر شده ولی بازم همونه 

عید و مناسبت ها بهم زهر میشع

خانواده من خیلی خیلی حساس به احترام و حرف زدن و اینا هستن !! ولی شوهرم آدم اجتماعی نیست  حرف ...

پس میترسه ضایع بشه  ، خانواده تو با فامیل خودش فرق دارن پیش خانواده تو رودروایسی داره و اونا رو مهمتر میدونه

شاید کلاسهای فن بیان و اعتماد به نفس کمکش کنه

.ذقعا خسته شدم  نمی‌دونم چیکار کنم  مقابله مثل هم کردم ،،،ادم تر شده ولی بازم همونه&n ...

منم افسرده شدم من اصلا نمیتونم مقابله به مثل کنم میرم خونشون نیشم تابناگوش بازولی بخدا حسرت مونده باخونواده ام قشنگ مثل مجردیام خوش بگذرونم وبگم وبخندم چندروزپیش ازمسافرت اومدیم باخونواده ام بودم جیگری ازمن سوزوند که الان چهارروزافسرده ام بعد میگه من خیلی شوهرخوبیمانقدرجلو برادرام وخونواده ام خجالت کشیدم که حدنداشت

گاهی انسانم آرزوست
پس میترسه ضایع بشه  ، خانواده تو با فامیل خودش فرق دارن پیش خانواده تو رودروایسی داره و اونا رو ...

نه اصلا اتفاقا خودش رو هم دست بالا میگیره ،،،،،

رودربایسی داشتن با بد تا کردن خیلی فرق می‌کنه !!!

یا باد می‌کنه 

یا به دخترم میگه بچه مردم رو اینقد نگیر 

به برادر زاده ام میگه مردم 

خیلی حسود هم هست 

منم افسرده شدم من اصلا نمیتونم مقابله به مثل کنم میرم خونشون نیشم تابناگوش بازولی بخدا حسرت مونده با ...

دقیقا منم همیشه خجالت میکشم از رفتارش 

اتفاقا من کار کردم رو خودم که مقابله مثل کنم تا حدودی ،،،،

یه جوری هم وانمود میکنم که مقابله مثل میکنم ،،،،

بهترشدن یه کم ولی بازم دانش همونه

واسه من دعوتش میکنن میگه نمیخوام برم به برادرم میگه شمادعوت وپذیرفتین من نپذیرفتم بعدفکرکن مادربزرگم بااون کهولت وکلی احترام دعوتش کرده بعدبخداهشت سال من عروسم توشهرشون غریبم یکبارمادربزرگش مارودعوت نکرده خونش 

گاهی انسانم آرزوست
دقیقا منم همیشه خجالت میکشم از رفتارش  اتفاقا من کار کردم رو خودم که مقابله مثل کنم تا حدود ...

من نمیتونم خجالت میکشم بخداهمون مادرش بفهمه من پیش خونواده ام هستم عینا میزنگه میگه پسرم ماروفراموش کردی رفتی سمت خونواده زنت بعدمن میرم خونه مادرش روم نمیشه تلافی کنم روم نمیشه بگم جادوگرکم اذیتم کن منم ادمم بسه دیگه بریدم ازدستت 

گاهی انسانم آرزوست
2706