2733
2739

سلام عشقا  یه شیرینی هایی بود چند سال پیش خوردم اسمش یادم نیست  شیرینی که حالت استوانه ایی بودن روش حالت ویفیری بود رنگ های مختلف داشت وسطش هم یه حالت کرم خوشمزه داشت 

ساقه عروس

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یادمه ۶ ۷ سالم بود تو عروسی ها از اینا میدادن تقریبا ۱۵ سال پیش

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
2740
ساقه عروس

دوجور داره یکیش روش نارگیل میپاچن و رنگی هم داره 

یکیشم مثل شیرینی خشکه رنگش قهوه ای روشنه داخلش همون مارمالاده و مشترکه 

اما دومی خوش طعم تره واسه عروسی هم مناسبه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ساق عروس😋😋😋

اینم یه نوع دیگه ش 

و خوشمزه ترش

دوستان دو نوع ساقه عروس داریم کدوم یک از این دوتا بود؟

دوتاشم ساقه عروسه بالاییه مثل میشکا و میکادو ماندگاریش بیشتره و قیمتش پایین تر

2706