2737
2734

۱۸ سالشه خیلی بهم بی احترامی میکنه خیلی بی ادبه به شوهرمم احترام نمی زاره از بس برادرشوهر مجردم و مادرش پروش کردن باید بگم واقعا از بس بی حیا و پرروعه حقش یه. چک بخوره من نمیتونم ببخشمش تنها کاری که میتونم بکنم اینه دیگه قهر کنم و نرم اونجا ولی دلم خونه حس میکنم انقدر بهم بی حرمتی شده و هیچ تذکری بهش ندادن من سبک و بی حرمت شدم و مطمئنم از اینکه دیگه ماهی یکبار هم نمیرم اونجا خوشحاله البته خیلی دوست دارم قطع رابطه کامل کنم چون خانواده همسرم اصلا به دردم نمیخورن و با خودم میگم رفتارهای این دختر خوب شد باعث قطع رابطه شد فقط خیلی ناراحتم ناخودآگاه همش تونماز دعا میکنم خیر نبینه از بس بی ادبی کرده من از بزرگترم😭😭😭چیکار کنم فراموشم شه من خیلی بهش خوبی کردم جواب خوبی هامو داد با بی احترامی😭

اصن نشون نده کاراش برات اهمیت داشته و تونستع حرصت بده شیک قطع رابطه کن ک بسوزه برات مهم نبوده. حال ...

بخام به مادرشوهرم بگم از دست دخترش دیگه نمیام اونجا یعنی میشه یکی بیاد بزنه تو گوشش 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دارم منتها جای مادرمه ولی بی تربیته.. اللن دوسه سال نه سلام نه علیک تمام چندبارم اومد جلو سلام علیک رامو کج کردم... میاد حرف بزنه رومو برمیگردونم... فقط بی محلی.. تنها نسخه ای که حالشو جا میاره

2731