2737
2734
عنوان

💢دختر خوب یا دختر بد؟💢

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواهش میکنم برام دعا کن هرکس دعا کرده برام ب خودش برگرده شوهرم مثل قبل دوستم داشته باشه

انشالله شوهرتون عاشقانه باشه باهات مث لیلی و مجنون اقا امام رضا کمکت کنه❤❤❤

خدا در همین نزدیکی ست

بعدا میفهمن خوبی مهمتره

❤️بَشِه ی خوب سایت ❤  /// بعد از سه سال با کاربری جدید برگشتم ✨️  چیزی که دوسدارم اینجا بگم اینه که اگه فرزند داری و بلوغو شعور فرزندآوری رو هم داشتی ؛ بهش قضاوت نکردن و سرش تو کار و زندگی خودش بودنو یا بده ؛ جامعه ی ما بشدت به این فرهنگ نیاز داره ؛ به اندازه خودت تاثیر خوبتو بزار  ...
2740

یجوری میگین دختر بد،دختر خوب انگار چشم بصیرت دارین که به راحتی میتونید همه رو تو یه قالب ببینید😅

من اگه شک کردنام‌ تبدیل به واقعیت نمیشد،هیچ وقت آدم شکاکی نمیشدم...! لطفا برام دعا کنید قبول شم دانشگاه دولتی شهر خودمون شرمنده مامانم نشم خیلی بهم چشم و امید داره :)

چیزی به اسم خوب و بد وجود نداره.

خدا باید برات بخواد. من تو هر دو گروه هم آدم خوشبخت دیدم هم بدبخت...

خودمم تا حالا با کسی نبودم. ولی پسرا انگار از ماها خوششون نمیاد... در هر صورت من که سپردم دست خدا، چه مجردی چه متاهلی خدا هوامو داره. شکرش...

اسی فک کنم همسن منی منم مجردم تو جامعه هستم اهل رل زدنم نیسم الان انگار دخترایی ک خودشون نخ میدن و راحت پا میدن انتخاب پسرا هستن

قبلا حرص میخوردم ولی الان برام مهم نیس تنها بودنو ترجیح میدم تا بر خلاف عقایدم و اون چیزی ک هستم خودمو دست ب دست پسرا کنم شاید یکی بگیرتم

اتفاقا مردا از زنای ضعیف و کم هوش بیشتر خوششون میاد تا زنای قوی و باهوش خخ بخاطر همینه ما تنهاییم و وقتی خودمون نمیخایم ب هر قیمتی تنها نباشیم اصولا تنها میمونیم

خواهش میکنم برام دعا کن هرکس دعا کرده برام ب خودش برگرده شوهرم مثل قبل دوستم داشته باشه

سلام من توی کتابم یه چیزی پیدا کردم برای اشتی ایه ۱۱۵ سوره انعام رو ۴۰ بار بخونید و فوت کنین طرف عذر خواهی میکنه برای آشتی پیشقدم میشه شما برام از دفترتون باطل سحر فرستادین خواستم جبران کنم❤

خدا در همین نزدیکی ست