2737
2739

شما میدونی ک همشون رابطه داشتن؟

بعد اصولا دخترا و پسرا با کسایی ک تو رابطن ازدواج میکنن بخاطر اشناییتشونه

بعد این حرفت ربطی ب خوبی و بدی ی نفر نداره

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چی بگم ولی انگار اونا تو چشم ترن 😐💔 

ولی در کل اگه دخترای خوب هم همش گوشه خونه نشینن و به اندازه همون دخترا تو اجتماع حاضر بشن قطعا اونا خواهان های بیشتری هم خواهند داشت ..

دختری از جنس رویا 🤍🌿 آقایون درخواست دوستی به هیچ وجه ندین قبول نمی کنم .. یک عدد دختر چادری هستم 🙂❤ عاشق تدریس و معلمی ، عاشق کتاب های تخیلی و عاشق طلق زیر یه عالمه روسری رنگی رنگی 😍🤍💛

نمیشه بهشون بگیم دختر بد ، قضاوت کردن و اینکه کی خوبه کی بد کار ما نیست 

اون دخترا یاد گرفتن ک چجوری انتخاب کنن ، با آدمای زیادی ارتباط داشتن در نتیجه عاقلانه تر و از سر تجربه انتخاب میکنن

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا

من ک دختر خوبی بودم هیجوقت با پسری نبودم کلا اخلاقمم خوبه از سن کمم خواستگار داشتم🥲اون خرابا هم حتما دوست پسرشون باهاشون ازدواج کرده

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
شما میدونی ک همشون رابطه داشتن؟ بعد اصولا دخترا و پسرا با کسایی ک تو رابطن ازدواج میکنن بخاطر اشنای ...

بله دیدم ک رابطه داشتن اشنایی هم دلیل نمیشه من اینستا اشنا میشم با طرف ولی از ازدواج ک خبری نیست حالا اگه سالها هم منو بشناسه

خدا در همین نزدیکی ست
2740
بله دیدم ک رابطه داشتن اشنایی هم دلیل نمیشه من اینستا اشنا میشم با طرف ولی از ازدواج ک خبری نیست حال ...

من اشناییت مجازی رو قبول ندارم

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم

کلا قضیه دختر خوب و بد وجود نداره معیار خوب و بد بودن افراد نظر شخصی ماست . جامعه و فرهنگ عوض شده افراد میخوان با علاقه زندگیشون شروع کنن و انتخابشون پارتنری که مهارت کافی داشته باشه . خیلی از همون ب نظر شما بد ها هیچ وقت ازدواج نمیکنن خیلیام از اون خوبها با پارتنر مناسب ازدواج میکنن . الان همه بیشتر جذب دختر مستقل و باوهارتهای متفاوت میشن چون نیاز جامعه همینه

2706