2733
2734
عنوان

دوست پسرسابقم رفیق خواستگارمه

169 بازدید | 13 پست

دوستان تورو قرآن راهنمایی کنید دوروزه بیمارستانم زیرسرم حالم خیلی بده دوسال باپسری دوست بودم همو خیلی دوس داشتیم سه روز پیش قرار خواستگاریمون بودخانواده من تدارک دیدن مهمون دعوت کردیم.من قبل این پسر چندسال پیش چند روزی بایه پسر دوست بودم دست برقضا رفیق این پسره بودروزخواستگاریم پسرقبلیه چت وعکسا منو نشون این داد گفت این چن سال پیش بامن بوده این هم منصرف شد نیومدخواستگاری اینو بگم هیچ رابطه بین من وپسراولی نبود درحد چت ویکی تو دیدارساده

به جهنم بیشرفی بوده پسره! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب گذشتت رو میگفتی بهش

الان هم بهش بگو میترسیدم تو رو از دست بدم ک بهت نگفتم و با اومدن تو اون رو اصلا یادم نبود 

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
2740

عزیز من به جهم که رفت گذشته ی تو هیچ ارتباطی به ایشون نداره اونم که فقط درحد چت بوده

بزار گمشه بره همچین ادمی

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!

ازش فرصت بخواه و منطقی باهاش صحبت کن و بهش بگو که هرچی بوده چندسال پیش بوده و اصلا رابطه جدی نبوده و حد و مرزی داشتیم و بعدشم من سنم کم بود الان عقلم کامل شده عاشق شدم و... بعدشم بگو که الان مهمه وگرنه هرکس ب گذشته ای داره اگه بخواد اینجوری باشه که هیچکس نباید ازدواج کنه ، مهم اینه زمانی ک با تو بودم ب هیچکس چشم نداشتم و..

فقط 24 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقددد پسره نامرد بود البته جفتشون نامرد بودن چون خاستگارت باید اگ واقعا عاشقت میبود دهن اونو  م ...

اخه کی تو جلسه خاستگاری عاشق میشه اینم حق داشته رفته فرض کن برعکس بود اسی قبول میکرد یا رد میکرد

نسلی عاشقت شد ک هیچ وقت تورو ندید💜
من بودم رد میکردم حالا احتمالا اسی هم رد میکرد واقعا باید قبلش اسی میگف 

ارع دقیقا من خودم قبل شوهرم با یکی نشون بودیم ی ماه تقریبا تو حاستگاری ب شوهرم گفتم 

نسلی عاشقت شد ک هیچ وقت تورو ندید💜
ازش فرصت بخواه و منطقی باهاش صحبت کن و بهش بگو که هرچی بوده چندسال پیش بوده و اصلا رابطه جدی نبوده و ...

پسره وقتی نمیتونسته اینو بفهمه که قرار به این مهمی رو به هم نزنه 

حرف زدن چه دردی رو دوا می‌کنه 

جناب خواستگار خودش پذیرش گذشته رو نداشته و نداره و شعورش در این حد نیست که هر چی بوده رفته و الان مهمه

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️