2733
2734

من چی بهتون بگم؟

پس میخواین خونه خراب کنی راه بندازین

یعنی چی که میخواین همه تاپیکهای کاربرای ملحق شده رو به نمایش بزارین

الان هزاران کاربر هستن که فقط بخاطر تاپیکاشون خودشونو لغو کردن 

اگه بعدا مشکلی پیش بیاد شما گردن میگیری 

طرف با شماره جد و آبادش تو سایت اومده تاپیک زده 

اینا تجاوز به حریم شخصیه

و بی احترامی به کوچک ترین حقوق کاربران

من هنوز نمیدونم چرا یه سایتی تاسیس نمیشه که بشه راحت تاپیکهامون رو خودمون حذف کنیم

حداقل روزی یدونه

این حق طبیعی ما باید باشه 

دیگه شورشو در آوردین 

واقعا چه خونه هایی که با کارتون خراب نمی کنید

((معلوم نیست سایت تبادل نظره یا اخاذی از کاربران برای فعالیت اجباری در سایت ))

خواستی چاق بشی حتما این تاپیکو بخون ،نگه دار و باز کردن رو بزن yun.ir/3hz4gc

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

این که پاک نمیشه. طرف میاد هزار تا فوحش میده بعد یهو میزنه تاپیک ها رو پاک میکنه. 

حذف تاییک به نظرم کار درستیه 

وراي حد تقرير است شرح آرزومندي🌱

بله

خودخواه فقط مسئولین این سایت

بقیه اداشونو درمیارن 

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
خب همین الانم میشه تاپیکارو ببینی مگه نمیشه؟😐

چند ماهیه که اینجوریش کردن

واقعا چرته

چیزیم وفق مرادشون نباشه تعلیق می کنن

دیکتاتوری رو تو سایت دارن اجرا می کنن

انگار داریم وسط نظامی ها راجب مادرشوهر حرف میزنیم😅

مسخره است !

2738
چند ماهیه که اینجوریش کردن واقعا چرته چیزیم وفق مرادشون نباشه تعلیق می کنن دیکتاتوری رو تو سایت د ...

دقیقن منم فتمیلا آی دیه نی نی سایتمو پیدا کردن و واقن دلم نمیخاد تاپیکامو بخونن ولی متاسفانه اصن حتی یه دونه از تاپیکامو حذف نکردن ، ما اومدیم اینجا با افرادی ک نمی‌شناسیم دردودل کنیم خو اگ میخاستیم همه بفهمن چرا دیگه میومدیم اینجا 

منکه جرعت نمیکنم تاپیک بزنم، درد و دل کنم، بارها شده دوس داشتم راجب موضوعی که اذیتم میکرده تاپیک بزنم و از دوستان مشورت بگیرم اما وقتی میبینم هیچ جوره تاپیک حذف نمیشه و امکان داره یه روزی شناسایی بشی از تاپیک زدن پشیمون میشم

✨...الله که باشد همه چیز خوبه...✨
دروغای کاربرارو ازروی تاپیکاشون میفهمیم وای به حال اینکه حذف تاپیک دست خودشون باشه معلوم نیست چه درو ...

😐الان مشکل شما دروغ گفتن اوناست 

یا گرفتن حق خودتون؟!!