2737
2734
عنوان

پانسمان ختنه سنتی. چسبییییده

152 بازدید | 24 پست

سلام مامانا مامانا پسرم پنج سالشه پانسمان بخیش چسبیده. دوبارم بردم حمام تو اب نشست نیم ساعت باز نمیشه نمیزاره هم‌دست بزنم مرتب هم چرب میکنم  چکار کنم کسی راهی بلده 

از موضوع اصلی لطفا خارج نشین نگین چقد دیر زود کم زیاد 

اگه تجربه ای دارین لطفا بگین ممنون

چقد گوشت تلخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای داداش منم یه ماه میشه ختنه کرده اونم ۵ سالش بود

پمادا هستن که وقتی هاشور میزنی بهت میدن تتراسایکلین فکر کنم از اونا بزن ببین جدا نیشه یا نه

قشنگ ۱ ۲ ساعت بزارش تو وان یا تشت هی هم روش آب بریز با دست

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2728
وای داداش منم یه ماه میشه ختنه کرده اونم ۵ سالش بود پمادا هستن که وقتی هاشور میزنی بهت میدن تتراسای ...

عزیز چهار روزه ختنه شده دو دفه بردم حمام تو وان هم نشست نیم ساعت مدامم چرب میکنم  اجازه نمیده دست بزنم 

چقد گوشت تلخ
وای داداش منم یه ماه میشه ختنه کرده اونم ۵ سالش بود پمادا هستن که وقتی هاشور میزنی بهت میدن تتراسای ...

تتراسایکلین بیشتر باعث خشک شدن نمیشه؟

بهتره بری از ی دکتر داروخونه بپرسی

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
2740
عزیز چهار روزه ختنه شده دو دفه بردم حمام تو وان هم نشست نیم ساعت مدامم چرب میکنم  اجازه نمیده د ...

نیم ساعت کنه داداش من ۲ روز ۲ ساعت نشست 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
دوساات برا روز پنجم زیاد نیست باز اب نگیره خدایی نکرده خودش باعث عفونت نشه؟

ما روز ۳ و ۴ نشوندیم 

هی آب بریز تو وان که اون آب قبلیا بریزن بیرون 

یه پانسمان محکمی بود دور تا دورشم چسب اصلن باز نمیشه 

برا پسر من همون روز افتاد ..بازم ببین چی خوبه این پماد چشم هس کوچولوها از اون بزن مشد تتراسایکلین خلاصه چرب کن بازشه نشد ببر دکتر نگا کنه من بعد ختنه جاهایی ک آمپول زده بود برا بیحسی کبود شده بود یه دور بردم نگا کردم گف عادیه کبودیش میره...

2706