2737
2739
عنوان

خواهشا اونایی که زایمان زودرس داشتن ی لحظه بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 26231 بازدید | 102 پست

مینا جان شما بعدش سینه هات شیر هم کرده بود منکه فراوون شیر داشتم مجبور شدم بدوشم چن روزی و قرص خوردم تا قطع بشه جالبه همه تعجب میکردن ازینکه شیر داشتم فک میکردن فقط باید واسه بچه 9ماهه سینه شیر کنه 26هفته ادم نیست   یا اطرافیانم عکسشو میدن با تعجب و چشای گرد میگفتن عه اینکه همه چی داره کامله چرا مرده   دنبال یه بچه ناقص الخلقه بودن میگفتم خب معلومه سالمه طول بارداریش کم بوده و اجزائ بدنش تکامل نیافته خب بهمین دلیل فوت شده  دیگه وای خدایا یه دنیا حرف دارم ممنونم ازت که این تایپیک رو زدی دلم خیلی پر بود یا حتی بهت حق نمیدادن واسه بچه ات عزادار باشی همش میگفتن بچه 6ماهه که چیزی نبوده غصشو بخوری من این چیزا رو نمی فهمم اون بچم همینقدر واسم مهم بود که دختر 5سالم هست 

محتاجم به دعا
مینا جان دقیقا مث هم تو 26هفته زایمان کردیم خیلی درکت میکنم واقعا سخته حالا شکر خدا من یه دختر 5ساله دارم اما حتما برای شما بمراتب سخت تر بوده مخصوصا که تو 26هفتگی خودم به شخصه دیگه فک میکردم تقریبا همه چی اوکی هست و خطرات گذشته وحسابی امیدوار بودم شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین شدی منکه طبیعی دنیا اوردم با اینکه بچه اولم سز شدم اما خیلی خیلی اذیت شدم سخت بود بیشتر از نظر روحی این همه درد و مصیبت بکشی اخرم بچه ای تو بغلت نباشه که با نگاه کردن بهش ذوق کنی و همه چی یادت بره

عزیزم من سزارین شدم ببخشید دیر جواب دادم. ایشالا به زودی باردار بشی

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مینا جان شما بعدش سینه هات شیر هم کرده بود منکه فراوون شیر داشتم مجبور شدم بدوشم چن روزی و قرص خوردم تا قطع بشه جالبه همه تعجب میکردن ازینکه شیر داشتم فک میکردن فقط باید واسه بچه 9ماهه سینه شیر کنه 26هفته ادم نیست   یا اطرافیانم عکسشو میدن با تعجب و چشای گرد میگفتن عه اینکه همه چی داره کامله چرا مرده   دنبال یه بچه ناقص الخلقه بودن میگفتم خب معلومه سالمه طول بارداریش کم بوده و اجزائ بدنش تکامل نیافته خب بهمین دلیل فوت شده  دیگه وای خدایا یه دنیا حرف دارم ممنونم ازت که این تایپیک رو زدی دلم خیلی پر بود یا حتی بهت حق نمیدادن واسه بچه ات عزادار باشی همش میگفتن بچه 6ماهه که چیزی نبوده غصشو بخوری من این چیزا رو نمی فهمم اون بچم همینقدر واسم مهم بود که دختر 5سالم هست

منم شیر داشتم چون دخترم زنده بود تا دوماه میدوشیدم که خشک نشه

درکت میکنم منم برام فرق نداشت بنظر من اونم جون و روح داشت.دیگران نمیتونن درک کنن.

2728
اینقدر بی قرار و بی تاب بچه ام که نگو اما تا 6ماه نباید اقدام کنم فعلا که دوماه گذشته یه بچه کوچیک میبینم همه غمهای دنیا میاد تو دلم و همش فک میکنم اگه دخترم زنده بود اگه هنوز بارداربودم و هزاران اگه دیگه ....خیلی سخته خدا بهمون صبر بده منکه تا اخر عمر غصه این دخترم از دلم نمیره اما شکر گذار خدام حتما حکمت و مصلحتی تو کارش بوده و هست

کی این اتفاق برات افتاده؟

نگران نباش خواست خدا بوده حالا من زیر نظر متخصص بودم مگه تونست کاری بکنه؟خدا باید بخاد 

سلام منم زایمان زودرس داشتم دخترم 31هفته دنیااومدویه هفته تودستگاه بودخداروشکرالان 6سال ونیمه هست ودختردومم هم 34 هفته و3روزدنیااومداون فقط چندساعت اکسیژن گرفت الان 1سال و1ماهشه.

سلام منم زایمان زودرس داشتم دخترم 31هفته دنیااومدویه هفته تودستگاه بودخداروشکرالان 6سال ونیمه هست ودختردومم هم 34 هفته و3روزدنیااومداون فقط چندساعت اکسیژن گرفت الان 1سال و1ماهشه.

میشه بیای بگی چیکار کردی برای بارداری دومت مثلا سرکلاژ بودی یا نه؟استراحتت چطور بود؟یا آمپول تشکیل ریه زدی؟

2738
سلام منم زایمان زودرس داشتم دخترم 31هفته دنیااومدویه هفته تودستگاه بودخداروشکرالان 6سال ونیمه هست ود ...

روژینا جان بیا من هنوز منتظرتم

سلام بچها جون من تو ۱۶ هفته با سرکلاژ سقط شد کیسه اب پاره شد

سلام بخاطر سركلاز يا دليل ديگه اَي داشت؟

منم تو اسفند سال گذشته تو 26هفتگی زایمان کردم دخترم فقط 700گرم بود و چهرساعت بعد دنیا اومدنش اسمونی ...

میبخشی عزیزم خونریزیت در چه حد بود؟؟؟مثه پریودی یا لکه بینی؟؟؟

حلما جان؛دلبندم بند بند وجودت را به خدایی میسپارم که بیشتر از من هوایت را دارد....تنت همیشه سلامت❤❤
2706