2737
2734
عنوان

پسره توی ماشین...

393 بازدید | 36 پست

بیرون بودم خسته و کوفته از سرکار برمیگشتم یه اقایی تو ماشین صدام کرد میشه یه لحظه بیاین خانوم؟

اول ترسیدم نکنه بخواد توی ماشین خفتم کنه خیابون هم خلوت بود درجوابش گفتم:نه اگه میخواید ادرس بپرسید باید بگم که ابنجارو نمیشناسم زیاد

گفت نه میشه یه لحظه صبر کنین جل*ق بزنم؟

تابحال چنین حرف زشتی نشنیده بودم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای خدا😑😑😑میگفتی مگه عکس ننتو نداری بیناموس

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2740

منم یه بار بیرون بودم مرده تو ماشین بود اما در ماشین باز بود گفت خانم منم برگشتم دیدم اونجاشو داره نشونم میده یعنی از ترس زبونم بند اومده بود فقط فرار کردم

کاربری دومم و به زور تونستم ثبت نام کنم خواهشا نترکون     وقتی جواب نمیدم به این منظور نیست که کم اوردم یا یادم رفته،فقط حوصله بحث با کم فهم هارو ندارم💆🏻‍♀️اقایون خاله زنک سایت لطفا به هیچ عنوان تو تاپیکای من نیایید و ریپلای نکنین😐✅  وخداوند طوری برایت جبران میکندگویی چیزی ازدست نداده ای🌱
2706