2737
2734
عنوان

دوست پسرقبلیم رفیق خواستگارمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1285 بازدید | 62 پست

گفت باهم دوست بودی ی طرف 

حالا عکسات داشت اخه؟ اونوقت میگی چند روز باهاش بودی ! معلوم نیس چیا درباره ات گفته این منصرف شده قرار به هم زده.

شاید بهتر باشه زمان بدی بخواد تورو میاد دوباره  و اگر نشد فراموش کنی .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسره حق داره شاید جا خورده باشه... بهش حقیقتو بگو... شاید فهمیده باشه و بپذیره، قبولم نکرد بذار بره (فدای سرت)

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم،ولی میدونم بجای دندون ممکنه دل بشکنه،واسه همین میخندم و سکوت میکنم:)
دخترا اگر حرمت خودشون رو حفظ کنن هیچ پسری نمیتونه غلط اضافه کنه

بعله گل 

الان دخترا به افردای ک میان جلو یه روز دو روز فرصت میدن بببن آیا ازش شوهر در میاد یا نه 

حالا هر کی یه هدفی داره

خب پسرا هم خودشون هستن چنین

ولی برا دختر شده هرزگی 

آقا  دو روز باهاش حرف زدی فقط ،بعد میای میگی بله این با من بوده😑😐

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
خوب معلوم نیست دوست پسر قبلیش چیا گفته شاید گفته رابطه هم داشتم بااین دختره 

ایشون میگن چت  روز باهاش گفت و گو داشتم و با یه دیدار ساده

اون ک شاید خیلی گوه خوری کرده

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....
2740

یه چیز بگم باورتون نمیشه

پسر داییم با پسر خاله اش چند سال پیش وقتی داشتن برمیگشتن خونه داییمینا تو کوچه میبینن دختره همسایه از پشت در یواشکی عکسشو میداده به پسره🤭🤭

ولی آخرش میدونی چیشد؟ 

چن سال گذشت و همون دختر قسمت پسر داییم شد😂😂

باید بگم اگه قسمت باشه میشه نترس

یکی که تورو خیلی بخواد پات وایمیسته

چت بوده چیز خاصی نبوده که

طرف ازدواج میکنه پس چطور دوباره به راحتی ازدواج میکنه؟ اینکه یه دوستی ساده بوده

مدیونی اگه فکر کنی پروفایلم خودم نیستم!🤭 یه وقت به سرت نزنه دعوا راه بندازیا! اونیکه کم میاره من نیستم چون جوابم تو آستینمه😊هر چقدر که فرشته ام🧚همونقدرم شیطون تشریف دارم!!!😈 عقایدتو واسه خودت نگه دار چون نمیتونی به من تحملیشون کنی!!درخواست دوستی هم نده چون من فقط خدارو قبول دارم وَسّلام🤗راستی یادت نره خدام اسپانسر ارزوهامه🧚

پسره بگیر نبوده و نمیخاستت اگه میخاستت اصلا مهم نبود واسش

خدا همین جاست؛ نیازی به سفر نیست... 🥲خدا همان گنجشکی است که صبح برای تو می خواند ... 🌟خدا در دستان مردی است  که نابینایی را از خیابان رد می کند... 💫خدا در اتومببل پسری است که مادر پیرش را هر هفته برای درمان به بیمارستان می برد...💫🌟  خدا در جمله«عجب شانسی آوردم»است.... 🌟💫 خدا خیلی وقت است که آمده نزدیک من و تو.. (خدا همین حوالیست)...🥲🙃🌟🌟🌟
2706