2737
2739

خودکوشی نکونه

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینجابگیم یکی که قصد داره. میره میخوره

روله ی کوردم.🕊🌞     ما دخترهای غمگینی بودیم که ارزوی یک روز بدون حجاب بیرون رفتن را داشتیم،. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی خودمان را گول میزدیم .و خاطرات دزدکی مدرسه٫سختگیری های پی در پی مدیر بخاطر برداستن ابرو  .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه سرمان نباشد. ابروی پدر را که دستش خونی است ببریم یا چشم سفید باشیم. ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل عروسک خیمه شب بازی. بازی کنیم و دیگر چیزی را حس نکنیم. و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که   داس دارد…
2728

همه چیز براش خطرناکه عزیزم ، اما بدتر از احتمال صد در صد مرگ باید بدونی بعضی دارو ها مصرف بیش از حدش اثرات غیر قابل برگشت روی سیستم اعصاب مرکزی میذاره مثلا ممکنه طرف مدت ها تو کما بمونه ، فلج بشه و خیلی چیز های دیگه که از مرگم بدتره.

ببرش روانپزشک سریعا.

قرص برنج 

خودمم میخام با‌همین خودکشی کنم چون هر کاری کردم نمردم:)

البته اگه با بیماری های که دارم نمیرم اینکارو میکنم

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2740
قرص برنج  خودمم میخام با‌همین خودکشی کنم چون هر کاری کردم نمردم:) البته اگه با بیماری های که ...

قرص برنج مطمئن هستم نمیخوره

چون مرگ به شدت دردناکی داره و میدونه خودش

قرص برنج مطمئن هستم نمیخوره چون مرگ به شدت دردناکی داره و میدونه خودش

اها

من با قرص هم خودکشی کردم ولی چیزیم نشده زیادم خوردم الان یادم نیس چه قرصایی بودن

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
2706