2733
2739
عنوان

همدیگه رو بعد سه سال بوسیدیم ...

497 بازدید | 34 پست

بچه ها پیرو تلپیک قبلیم هست

قبل از غید بالاخره باهاش دومین قرارم رو گذاشتم و اون برای من یه عروسک تک شاخ خوشگل کرفته بود و منم یه باکس خوشگل 

آخرش دلو زدم به دریا و توی اغوشش رفتم کلی همو بوسیدیم برای اولین بار 

ادامش پست بعدی میگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

🤣🤣واسه بوس و بغل ملت هم باید صب کنین

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

لانگی؟

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2740

لزومی نداره ها انقد با جزییات تعریف کنی الان میان کلی چیز بارت میکنن. 

راجب جزییات لحظات خصوصیتون حرف نزنید حتی تو زندگی واقعی تون.

سیسیتونم از ۱۵سالگی اینجام، نومزدم و پاییز ۱۴۰۳ عقد میکنم یه دوره طولانی افسردگی و پنیک داشتم و کم کم  دارم به زندگی برمیگردم 💚🌱
2706