2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یسره میرم بغلش یا دراز میکشم پیشش از مدل حرف زدنمم میفهمه ....زل بزنم تو صورتش فاتحش خوندس میدونه قهرم...اونم ی داد میزنه بعد جدا میخوابیم....خخخخ   حسمیکنم ۲تامون کم داریم🥲الانم اقا مسافرته بدون منو بچم...کثافت ی زنگم به نزده

خسته از زندگی .....
2731

تا اونجا که من تحقیق کردم مرد چندان طالب محبت کلامی نیس مثلا قربون صدقه و لوس بازی.   میگن اقتدارش رو در رفتار و گفتار حفظ کنی خودش بالاتر از محبته     محبت کردن کار مرده این زنه که نیاز  به محبت داره.      شما به مرد عزت و اقتدار و بزرگی بده اون خودش طبق طبیعش به شما عشق میده 

برا من که جواب داد 😉

تا اونجا که من تحقیق کردم مرد چندان طالب محبت کلامی نیس مثلا قربون صدقه و لوس بازی.   میگن اقتد ...

من با یکی تو رابطم قرار ازدواج من خیلی خشکم اون نرمال پنج شیش بار گفته تو چرا ب من محبت کلامی نداری عزیزم عشقم نمیگی ...میگم دست خودم نیس بیچاره دیگ بیخیال شده

2740

کنارش کودک درونم فعاله از یر کولش بالا میرم بغلش میکنم نازش میکنم.کلامی هم که قربون صدقه رفتن جزو حرف زدنمه

تنها دلیل ادامه دادنم تو روزهای سخت فقط تو بودی مامان.بمونی برام عزیزتزینم
خب چطوری عزت نفس واقتدار بهش بدیم

برید توی گوگل یا ایتا سرچ کنید دوره حفظ اقتدار  میاد ویساش براتون.  چندتا از مشاوره ها دوره اش. رو دارن که بعضیاش رایگانه 

من خودم دوره آقای حسینی تنها مسیر آرامش رو شرکت کردم که آفلاین بود  تا اینکه چجوری لسمشو صدا کنید چجوری پیام بدید چجوری درخواستتون رو بگید و.... همه رو با ریزه کاریاش توضیح داده  من و دوستم دوتایی شرکت کردیم هردو هم خیلی راضی بودیم 

2706