2737
2734
عنوان

تجربم از رژیم حذف قند وشکر بیایید

141 بازدید | 10 پست

خیلیی خوبه وزوود جواب میده 

واینکه نکته اصلی من از تصمیم برای حذف شکر روز دوم بود ک دیروز شروع کرد سمت راست سرم درد گرفتن به رگ تیر می‌کشید ول می‌کرد دمنوش آرامبخش خوردم فایده نکرد هرچی صبر مردم زدم بیخیالی فایده نکرده خلاصه آوردم نشستم پای بستنی یکم خورم فایده کرد 😐ینی به طور معجزه آسایی خوب شدم اینم بگم پریود بودم 

علتش چیه آیا ربطی داره به شکر یا خیر

حالا من امروز دلم بستنی خواست ولی خب دارم رعایت میکنم مثلااا ک شیرینی و قند نخورم

ی دونه ازین پروتیینی بدون قندای کاله گرفتم

خیلی بی مزه بود ۴ ۵ تا شکلات اب کردم ریختم روش خوردم.... عذاب وجدان دارم  

✨️دانشجوی صنایع غذایی✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بستنی شکر داره خب این چ حذف شکری بود  قند خونت کم شده بود خرما میخوردی یا کشمش

نمیدونم سردردم عصبی بود بنظر خودم آنا با خوردن بستنی خوب شدم الانم مشتم دارم بستنیمو میخورم خیلی خوشمزست بستنی بيسکوئيت شکلاتی ماله لیوانی بززگاست😍😍😍دیروز نصفشو خوردم 

تصمیمی گرفتم چیز شیرین دورم نباشه بعد رژیم بگیرم اینجور هی چشم میوفته هوس میکنم ولی نباشه دیگه خیالم راحته

نمیدونم سردردم عصبی بود بنظر خودم آنا با خوردن بستنی خوب شدم الانم مشتم دارم بستنیمو میخورم خیلی خوش ...

نوش جان عزیزم 

خرما رو جایگزین کنید بهتره

ممکنه اگه امضامو دیدی برای شفام ی حمد بخونی ... زنجیر را باور نکن .. 🌱 الخیر فی ما وقع .. 🌱
نوش جان عزیزم  خرما رو جایگزین کنید بهتره

خرمای مغازه دلم نمیره گلم چون دیدیم چجوریه در اصل روشون قند آب میکنن با واکس میریزن براغ شه فقط خرمای جنوب که از نخل چیده بشه و مطمعن بشه میخورم 

من سه ماه قند و شکر حذف کردم واقعا عالی بود 

منم تا سه روز سردرد داشتم ولی تحمل کردم 

💜                                                                                                                                                                                                                                           
2738
غذاتم کم کردی چقدر وزن کم شد

غذا رو کم نکردم فقط سعی کردم سالم خوری کنم ،غذای سرخ کرده و فستفودی نخوردم 

۷ کیلو کم کردم 

💜