2737
2734

دو سال پیش با یه آقای عقد کردیم بعد چند ماه فهمیدم آقا زن صیغه ای و بچه داره من خبر نداشتم سر این قضیه باهم دعوا کردیم و آقا منو ترک کردش مهریه رو گذاشتم اجرا حکم جلبشم گرفتم ولی آقا با سند اومد بیرون الان لج کرده ن طلاقمو میده ن مهریه رو میخاستم ببینم میتونم شکایت فریب در ازدواج کنم بخاطر اینک ازم پنهان کرده زن و بچشو و از این طریق جداشم طلاق بگیرم؟ لطفا اگ میشه بگید ممنون میشم (:

ازدواج خودش یه فریبه

اعتماد به نفسمو تحت هر شرایطی حفظ می کنم...بینی مو تابستون عمل می کنم... زبانم رو تابستون فول می کنم. برا مهاجرت تحصیلی اقدام می کنم و مارس 2025 میرم دانشگاه(چاینا)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مهریتو بزار اجرا اول بعد بابت دادخواستت ۲۰۰ تومن بده وکیل ی مشاوره بگیر خیلی بهتره تا بری یکاری کنی ...

مهریه رو گذاشتم اجرا الان ب قید سند بیرونه آقا درخواست اعسار زده ک هیچی نداره فلا فقد میخام جداشم

مهریه رو گذاشتم اجرا الان ب قید سند بیرونه آقا درخواست اعسار زده ک هیچی نداره فلا فقد میخام جداشم

خب درخواست اعسار که الکی نیست...اگه از زمان شکایت شما امولشو ب اسم اینو اون زده باشه به جرم فریب قانون تو دردسر میوفته...حتما حتما با وکیل مشورت کن اون بهتر چاله چوله هارو میفهمه گیر نمیکنی با دست پر برو جلو

2738
خب درخواست اعسار که الکی نیست...اگه از زمان شکایت شما امولشو ب اسم اینو اون زده باشه به جرم فریب قان ...

صحبت کردم هروکیل یچیزی میگه هیچی ب اسمش نبوده از قبل